Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Resta Reef Resort

Hotel Resta Reef resort se rozkládá v přímo u písčité pláže v těsné blízkosti hotelu Resta Grand Resort. Vstup do moře je přes molo. Letiště v Marsa Alam je zhruba 10 minut cesty. Hotelový komplex Resta Reef Resort skládající se z pěti budov se nachází v příjemné zahradě přímo u písečné pláže se vstupem do průzračného moře přes molo. Hotel nabízí svým hostům možnost prožití klidné dovolené plné relaxace a odpočinku s ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, zejména pak rodinám s dětmi a milovníkům potápění.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Resta Reef Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Resta Reef Resort

Hotel Resta Reef resort se rozkládá v přímo u písčité pláže v těsné blízkosti hotelu Resta Grand Resort. Vstup do moře je přes molo. Letiště v Marsa Alam je zhruba 10 minut cesty.  Hotelový komplex Resta Reef Resort skládající se z pěti budov se nachází v příjemné zahradě přímo u písečné pláže se vstupem do průzračného moře přes molo. Hotel nabízí svým hostům možnost prožití klidné dovolené plné relaxace a odpočinku s ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, zejména pak rodinám s dětmi a milovníkům potápění.

Vybavení hotelu Resta Reef Resort

vstupní hala s recepcí, 2 restaurace (bufetová a italská), 3 bary (na pláži, u bazénu, Le Casa), 2 bazény (1 v zimě vyhřívaný, jeden s dětskou sekcí), stolní tenis, volejbal, fotbal, vodní pólo, vodní aerobik, posilovna, 2 tenisové kurty, potápění. Lehátka, ručníky a slunečníky na pláži a u bazénu zdarma. WiFi na recepci zdarma.

Ubytování

celkem 218 pokojů s výhledem na bazén / moře / do zahrady je vybaveno klimatizací, SAT/TV, minilednicí, koupelnou se soc. zařízením, vysoušečem vlasů, trezorem, balkonem nebo terasou. Na vyžádání a za příplatek možnost rodinných pokojů, které mají stejné vybavení, ale jsou prostornější.

Pro děti

dětská sekce bazénu, dětské hřiště, dětský klub (4-12 let), denní zábavní programy.

Stravování

dle CK, All inclusive: plná penze formou bufetu 07.00-24.00 hod., neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby, zmrzlina v baru u bazénu 13.30-15.30 hod., lehké občerstvení během dne v baru u bazénu a na pláži, sportovní aktivity.

Služby za poplatek

masáže, prádelna, internet, potápění, sauna, parní lázeň, biliár, tenis, minibar, à la carte menu.

Pláž

Menší hotel Resta Reef Resort Marsa Alam se nachází přímo u vlastní písčité pláže s korálovým podložím (vhodná obuv do vody) a se sprchami. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma. Pro vstup do vody je zde molo a z něj vedou příkré schody.

Aktuální popis od CK

Egypt / Marsa Alam. Hotelový komplex, skládající se z pěti budov, se nachází v příjemné zahradě, přímo u písčité pláže se vstupem do průzračného moře přes...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.