Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Beirut

Hotelový komplex Beirut složený z hlavní budovy a přilehlých vilek se nachází v zahradě přímo u dvou malých pláží (jedna písečná, druhá kamenitá). Klidnější hotel s rodinnou atmosférou patří do střední kategorie hotelů vhodných pro všechny věkové kategorie, především pak pro méně náročné dvojice, ale i rodiny s dětmi. V blízkosti hotelu Beirut se nachází korálový úttes vhodný pro šnorchlování. Hotel Beirut leží 5 km od centra Hurghady - Dahar, 5 km od centra Hurghady - Sakkaly, 15 km od letiště v Hurghadě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Beirut, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Beirut

Hotelový komplex Beirut složený z hlavní budovy a přilehlých vilek se nachází v zahradě přímo u dvou malých pláží (jedna písečná, druhá kamenitá). Klidnější hotel s rodinnou atmosférou patří do střední kategorie hotelů vhodných pro všechny věkové kategorie, především pak pro méně náročné dvojice, ale i rodiny s dětmi. V blízkosti hotelu se nachází korálový úttes vhodný pro šnorchlování. Hotel Beirut leží 5 km od centra Hurghady - Dahar, 5 km od centra Hurghady - Sakkaly, 15 km od letiště v Hurghadě.

Vybavení Hotelu Beirut

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, venkovní restaurace Pergola, lobby bar, bar u bazénu, kavárna, internetová kavárna, obchod se suvenýry. Venkovní bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Vybavení pokoje

Standardně zařízené pokoje s klimatizací, koupelna, WC, TV/SAT., telefon, lednička, některé pokoje mají balkón. - možnost jedné či dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis

Hotel  Beirut se nachází přímo u dvou pláží (písčité a kamenité) s pozvolným vstupem do moře. Nedaleko od pláže se nachází korálový útes vhodný pro šnorchlování. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport & Fitness

Vodní a plážové sporty, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, aerobic, billiard.

Stravování

dle Ck, All inclusive: - snídaně, obědy a večeře formou bufetu - neomezená konzumace nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby v barech 10:00 - 24:00 - dopolední a odpolední snacky 12:00 - 16:00 (pizza a sendviče) - odpolední káva (čaj, káva, zákusky, zmrzlina) 16:30 - 17:30

Pro děti

Dětské brouzdaliště.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.