Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Oasis

Hotel Grand Oasis je umístěn přímo u terasovité písečné pláže s korálovým útesem; vstup do moře je přes molo v oblasti Sharks Bay, naproti ostrovu Tiran. Rozlehlý komplex s přátelskou atmosférou se skládá z budov umístěných v zahradě a svým hostům poskytuje krásný panoramatický výhled na Rudé moře na jedné a na Sinajské pohoří na druhé straně. V pěší vzdálenosti od hotelu naleznete obchody; restaurace; kavárny; do živého centra Naama Bay Vás několikrát denně doveze hotelový autobus. Atraktivní lokalita k potápění; široká škála sportovních i rekreačních aktivit a systém all inclusive tento hotel řadí mezi oblíbené cíle klientů všech věkových kategorií a rovněž rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Oasis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grand Oasis

Hotel Grand Oasis se nachází přímo u terasovitě upravené písečné pláže s korálovým podložím (vstup do moře přes molo) v oblasti Sharks Bay, naproti ostrovu Tiran. Rozlehlý komplex s přátelskou atmosférou se skládá z budov umístěných v zahradě a svým hostům poskytuje krásný panoramatický výhled na Rudé moře na jedné a na Sinajské pohoří na druhé straně. V pěší vzdálenosti od hotelu naleznete obchody; restaurace; kavárny. Do centra Naama Bay je to cca 7 km (hotel zajišťuje 1x dopoledne zdarma transfer) a na letiště je to cca 10 min. jízdy. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou cca 200 m.

Popis hotelu Grand Oasis

Hotel s přátelskou atmosférou se skládá z několika budov umístěných v rozlehlé zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, čtyři restaurace, tři bary, obchůdky, minimarket, dva bazény pro dospělé a bazén pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénů a na pláži zdarma. Atraktivní lokalita k potápění; široká škála sportovních i rekreačních aktivit a systém all inclusive tento hotel řadí mezi oblíbené cíle klientů všech věkových kategorií a rovněž rodin s dětmi.

Pokoje

Elegantně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku, miniledničku a balkon nebo terasu. Na vyžádání lze zajistit dětskou postýlku zdarma.

Sport a zábava

Hotel AA Grand Oasis pro své hosty pořádá různé animační programy a několikerá týdně také večerní show. Zdarma šipky, fotbal, fi tness, volejbal a stolní tenis. Za poplatek tenis i s osvětlením, kulečník, masáže, sauna, potápění a vodní sporty na pláži. Pro děti je zde hřiště a miniklub.

Strava

dle CK, ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00–10.00), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.00– 22.00) formou bufetu. Snack během dne (11.00–17.00). Pozdní večeře (00.00–01.00 ( Po předchozí rezervaci možnost povečeřet v restauraci à la carte. Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–24.00). Místní vína jsou podávána pouze během obědů a večeří.

Pláž

  • písčitá
  • vstup přes molo
  • plážový bar
  • lehátka a slunečníky zdarma
Aktuální popis od CK

PolohaEgypt / Sharm El Sheikh / Sharks Bay. Grand Oasis Resort se nachází v zátoce Sharks Bay, která je atraktivní lokalitou pro potápění a šnorchlování....

Poloha Nákupní možnosti, restaurace abary jsou cca 500 m Centrum městečka Naama Bay jecca 13 km Letiště Sharm El Sheik cca 2 km Pláž Terasovitě upravená...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.