Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sheraton Sharm

Luxusní hotelový resort Sheraton Sharm je situován u jednoho z nejkrásnějších korálových útesů, přímo u písečné pláže v oblasti Al Pasha Bay, jen několik minut od centra města. Vzdálenost do centra nočního života Naama Bay cca 7 km, vzdálenost od letiště 6 km, spojení po celém areálu zajišťuje nepřetržitě hotelový minibus. Hotel Sheraton Sharm nabízí ubytování v 835 pokojích různého typu – apartmány, luxusní pokoje a exotické vily. Soukromá, hezká a rozlehlá písečná pláž je přímo u hotelového areálu Sheraton Sharm. Vstup do moře tvoří korálové podloží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sheraton Sharm, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sheraton Sharm

Luxusní hotelový resort Sheraton Sharm je situován u jednoho z nejkrásnějších korálových útesů, přímo u písečné pláže v oblasti Al Pasha Bay, jen několik minut od centra města. Vzdálenost do centra nočního života Naama Bay cca 7 km, vzdálenost od letiště 6 km, spojení po celém areálu zajišťuje nepřetržitě hotelový minibus.

Vybavení hotelu Sheraton Sharm

Vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, hlavní restaurace, několik restaurací podávajících speciality místní i mezinárodní kuchyně (indická, italská a další), 6 barů různého typu, nubijský stan, diskotéka, obchodní arkáda, konferenční místnosti. K relaxaci uprostřed zeleně slouží 11 bazénů (některé v zimě vyhřívané), bazénové bary, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénů zdarma. Hotel organizuje různé animační programy pro děti i dospělé a večerní live show. Za poplatek k dispozici tenisové kurty s večerním osvětlením, stolní tenis, kulečník, fitness, jacuzzi, čistírna a prádelna, lékařská služba, připojení k internetu, půjčovna aut, salon krásy, kadeřnictví. Součástí hotelu jsou i vyhlášené lázně Sheraton Sharm Thalasso Center s množstvím klasických, staroegyptských i orientálních terapií s nejkomplexnějším zařízením pro léčbu Thalasso (za poplatek).

Pokoje

Hotel Sheraton Sharm nabízí ubytování v 835 pokojích různého typu – apartmány, luxusní pokoje a exotické vily za příplatek. Standardní pokoje jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, bidetem a fénem, telefonem s přímou volbou, satelitní TV, minibarem, balkonem nebo terasou, 24 hodinovou pokojovou službou. Trezor na recepci a internet za poplatek. Možností 2 přistýlek.

Strava

dle CK, Program all inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu s bohatým výběrem jídel,  během dne lehké občerstvení, neomezená konzumace rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů, snack, káva, čaj, zmrzlina.

Pláž

Soukromá, hezká a rozlehlá písečná pláž je přímo u hotelového areálu Sheraton Sharm. Vstup do moře tvoří korálové podloží, doporučujeme obuv do vody. Přístup do hlubšího moře usnadňuje molo. Slunečníky, lehátka a osušky na pláži zdarma. V rámci all inclusive k dispozici plážový bar a restaurace. Na pláži za poplatek nabídka vodních sportů (vodní lyže, windsurfing, kajaky, šlapadla, parasailing), škola potápění, jízda na koních a velbloudech. Možnost šnorchlování.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.