Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunrise Island View

Hotel leží na písčité pláži v oblasti Shark’s Bay a mimo jiné nabízí svým hostům 4 bazény, skluzavky nebo zahradu s vodopády. Vstup do moře z písčité pláže je přes korálové podloží po molu (nedoporučujeme neplavcům). Hotel je vhodný pro milovníky šnorchlování i potápění. Do centra Naama Bay Vás několikrát denně dopraví hotelový autobus. Příjemná atmosféra tohoto hotelu Sunrise Island View společně s krásnou pláží jsou zárukou strávení krásné dovolené v oblíbené části Egypta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunrise Island View, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sunrise Island View

Hotel se nachází v oblasti Shark’s Bay, 14 km od centra Naama Bay a 5 km od letiště, přímo na pláži . Nedaleko hotelu se nachází oblíbené náměstí Soho, jež nabízí množství zábavy a nákupních příležitostí. Hotel zajišťuje shuttle bus do Naama Bay (za poplatek).

Popis hotelu Sunrise Island View

Příjemná atmosféra tohoto hotelu společně s krásnou pláží jsou zárukou strávení krásné dovolené v oblíbené části Egypta. V hotelu Sunrise Island View se nachází: vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby (za poplatek), hlavní restaurace, italská restaurace, lobby bar, bar na pláži, dva venkovní bazény, dětský bazén (slunečníky a lehátka zdarma), sauna, vířivka, fi tness, tenisové kurty, stolní tenis, šipky, kulečník, plážový volejbal, basketbal, dětský klub, animační programy, bankomat, lékař, obchod se suvenýry.

Stravování

dle CK, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), dopolední a odpolední občerstvení, zmrzlinu, noční občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00–24:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Moderně vybavené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, minibarem, trezorem (zdarma). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Pláž

Hotel Sunrise Island View se nachází přímo u písečné pláže . SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA . Doporučujeme obuv do vody.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.