Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gafy Resort

Hotel Gafy REsort se nachází přímo u pláže v hlavním turistickém centru Naama Bay. Kolem celého zálivu, mezi pláží a hotely, vede pěší zóna plná rozmanitých restaurací, typických kaváren a čarovné atmosféry.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gafy Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gafy Resort

Hotel Gafy REsort se nachází přímo u pláže v hlavním turistickém centru Naama Bay. Kolem celého zálivu, mezi pláží a hotely, vede pěší zóna plná rozmanitých restaurací, typických kaváren a čarovné atmosféry. Transfer z letiště trvá asi 20 minut.

Vybavení hotelu Gafy Resort

Hlavní budova s recepcí a několik dvoupatrových domků s pokoji ve starší a v nové části, které jsou postaveny v elegantním bílém egyptském stylu. Uprostřed je zahrada se třemi bazény, jacuzzi, bazénkem pro děti a terasou. Dále restaurace s venkovní terasou, pizzerie, kavárna, bar, menší obchodní centrum, bankomat a internet (za poplatek).

Vybavení pokojů

Menší pokoje s možností jedné přistýlky s příslušenstvím jsou vybaveny fénem, klimatizací, telefonem, minibarem, TV-SAT, trezorem a balkonem nebo terasou s výhledem na mořskou stranu, na bazén, do zahrady nebo do okolí.

Sport a zábava

Kulečník, diskotéka, posilovna a římský amfiteátr, ve kterém se konají animační programy. Možnost vodních sportů, sauna, masáže, windsurfing (vše za poplatek).

Stravování

dle CK, Plná penze formou bufetu včetně jednoho nealkoholického nápoje k obědu a večeři. možnost dokoupení all inclusive programu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře navazuje na hotelovou zahradu. Lehátka a slunečníkly zdarma u bazénu i na pláži.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.