Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberotel Club Fanara

Rozlehlý hotel Iberotel Club Fanara se nachází v oblasti Ras Om El Seid, 2 km od centra starého Sharmu, 8 km od Naama Bay a cca 21 km od mezinárodního letištěv Sharm El Sheikhu. Hotel leží přímo u písečné pláže s nádherným korálovým útesem.  Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem. Dvoulůžkové a rodinné pokoje se nacházejí v části Residence, pokoje superior v hlavní budově. Možnost jedné přistýlky pro dítě v pokojích superior, dvou přistýlek v rodinných pokojích.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iberotel Club Fanara, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Iberotel Club Fanara

Rozlehlý hotel Iberotel Club Fanara se nachází v oblasti Ras Om El Seid, 2 km od centra starého Sharmu, 8 km od Naama Bay a cca 21 km od mezinárodního letištěv Sharm El Sheikhu. Hotel leží přímo u písečné pláže s nádherným korálovým útesem.

Vybavení hotelu Iberotel Club Fanara

Vstupní hala s recepcí, trezory v recepci zdarma, Wi-Fi ve veřejných prostorech, internetový koutek, lobby bar, hlavní restaurace, restaurace a la carte, bar u hlavního bazénu a u bazénu v části Residence, bar u pláže, dva bazény pro dospělé, dva bazény pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), dva tenisové kurty, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, vodní pólo, lukostřelba, šipky, zahradní šachy, sauna, salon krásy, masáže, animační programy, dětský klub, dětské hřiště, amfiteátr, obchody, lékař. Shuttle bus do Naama Bay a do Starého Sharmu, nutná rezervace míst předem na recepci.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem. Dvoulůžkové a rodinné pokoje se nacházejí v části Residence, pokoje superior v hlavní budově. Možnost jedné přistýlky pro dítě v pokojích superior, dvou přistýlek v rodinných pokojích.

Doporučení

Hotel Iberotel Club Fanara je jeden z nejoblíbenějších hotelů zejména díky kvalitním službám, krásnému korálovému útesu a výbornému all inclusive. Západ slunce nad mořem a útesem nabízí krásné panorama.

Pláž

Písečná pláž s korálovým útesem a s písečným vstupem do moře se nacházípřímo u hotelového areálu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Vhodné místo pro šnorchlování.

Stravování

Dle CK, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), odpolední občerstvení, zmrzlinu (v době určené hotelem), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00-24:00. Uvedené časy jsou orientační.

Web:

Hotel Iberotel Club Fanara

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.