Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nubian Village

Velice pěkný rozlehlý hotelový komplex Nubian Village je postaven v typickém núbijském stylu a nachází se v oblasti Nabq Bay, přímo u pláže, která navazuje na hotelovou zahradu. Okraj laguny lemuje korálový útes, který odděluje otevřené moře od laguny. Pro náročnější plavce je přístup k otevřenému moři zajištěn z mola, vhodné pro šnorchlování a potápění. Hotel Nubian Village je vhodný pro rodiny s dětmi a díky blízkosti korálového útesu též optimální pro milovníky potápění.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nubian Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nubian Village

Velice pěkný rozlehlý hotelový komplex Nubian Village je postaven v typickém núbijském stylu a nachází se v oblasti Nabq Bay, přímo u pláže, která navazuje na hotelovou zahradu. Do centra Naama Bay jezdí hotelový autobus (za poplatek, asi 30 minut jízdy). Naproti hotelu je nově otevřené menší centrum s obchody a restauracemi. Transfer z letiště trvá asi 15 minut.

Vybavení hotelu Nubian Village

Vstupní hala s recepcí, lobby barem a hlavní hotelovou restaurací, a dvě postranní dvoupatrová křídla budov s pokoji v hotelové části, uprostřed kterých se nachází velká terasa s bazénem, je zde i krásná zahrada s vilkami. Orientální, rybí a italská restaurace a la carte, bary u bazénů a u pláže, obchody se suvenýry, internet (za poplatek), miniclub a dětské hřiště.

Pokoje

Pěkně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV-SAT, trezorem zdarma, minibarem a balkonem (pokoje v patře) nebo terasou (pokoje v přízemí a vilky) s výhledem na moře, na bazén, do zahrady nebo do okolí. Ubytování je zajištěno v hlavní budově nebo ve vilkách v zahradě. Na vyžádání a za příplatek je možno zajistit rodinné a propojené pokoje až pro 4 osoby.

Sport a zábava

Uprostřed areálu Nubian Village jsou 2 velké bazény s oddělenou částí pro děti a terasa na slunění, další nově otevřený bazén se 3 tobogány, kulečník, tenisový kurt, sauna, masáže (vše za poplatek), animační programy, diskotéka. Součástí all inclusive je posilovna, jacuzzi a denní tenis. Je zde potápěčské centrum a škola potápění.

Stravování

dle CK, Program all inclusive, mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu a čaj.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, která se nachází přímo u hotelu Nubian Village, nabízí příjemné koupání vhodné i pro děti. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. Okraj laguny lemuje korálový útes, který odděluje otevřené moře od laguny. Pro náročnější plavce je přístup k otevřenému moři zajištěn z mola, vhodné pro šnorchlování a potápění.

Aktuální popis od CK

Poloha- Centrum Naama Bay cca 10 km - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny v okolí hotelu - Letiště Sharm El Sheikh cca 5 km Pláž-...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.