Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dreams Vacation Resort

Hotelový resort Dreams Resort tvoří dva samostatné vedle sebe stojící rozlehlé hotelové komplexy - Dreams Beach a Dreams Vacation. Mají příjemnou atmosféru a nacházejí se v klidnější oblasti Hadaba, přímo u členité pláže a nad mořem (Dreams Beach) a cca 10 minut chůze od pláže (Dreams Vacation). Oba resorty vzájemně propojuje hotelový minivláček, který jezdí zdarma. Do centra Naama Bay, které je vzdáleno asi 15 km, jezdí za poplatek několikrát denně hotelový autobus. Hosté hotelu Dreams Vacation využívají pláž hotelu Dreams Beach, která má vhodně řešený přístup do moře po několika molech. Jsou zde skvělé podmínky pro vyznavače potápění a šnorchlování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dreams Vacation Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dreams Vacation

Hotelový resort Dreams Resort tvoří dva samostatné vedle sebe stojící rozlehlé hotelové komplexy - Dreams Beach a Dreams Vacation. Mají příjemnou atmosféru a nacházejí se v klidnější oblasti Hadaba, přímo u členité pláže a nad mořem (Dreams Beach) a cca 10 minut chůze od pláže (Dreams Vacation). Oba resorty vzájemně propojuje hotelový minivláček, který jezdí zdarma. Do centra Naama Bay, které je vzdáleno asi 15 km, jezdí za poplatek několikrát denně hotelový autobus. Hosté hotelu Dreams Vacation využívají pláž hotelu Dreams Beach, která má vhodně řešený přístup do moře po několika molech.

Vybavení hotelu Dreams Vacation

Vstupní hala, recepce, lobby bar, několik velkých bazénů - 2 bazény pro dospělé a 1 dětský, 2 bazény nad mořem s vodopádem a fontánou a 2 dětské bazény v Dreams Beach (v zimě vyhřívané), bazén s tobogánem, (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), terasa na slunění, krásná udržovaná zahrada s kvetoucími keři a palmami, italská a mexická restaurace a la carte, pizzerie, kavárna, bary u bazénů a na pláži, dětský klub, obchody se suvenýry, beduínský stan, diskotéka, fitnes, konferenční místnost. Za poplatek internet, masáže, sauna a jacuzzi, parní lázně, tenisový kurt, stolní tenis, billiard, minigolf. K dispozici centrum vodních sportů a potápěčské centrum. Hotel pořádá animační programy a večerní show. Klienti mohou využívat služby obou hotelů.

Pokoje

Prostorné pokoje s možností až dvou dětských přistýlek jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC a fénem, satelitní TV, telefonem,  trezorem, minibarem a balkonem nebo terasou.  

Strava

dle CK, Program all inclusive zahrnuje snídani (7.00 - 10.30), oběd (13.00 - 15.00) a večeři (19.00 - 22.00) formou bufetu s bohatým výběrem jídel,  během dne lehké občerstvení, neomezenou konzumaci rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů, snack, kávu, čaj, zmrzlinu.

Pláž

K dispozici jsou tři pěkné, kaskádovité a členité pláže s terasovým přístupem u hotelu Dreams Beach v těsné blízkosti krásných korálových útesů, které se táhnou podél celého hotelu (doporučujeme boty do vody). Cesta na pláž asi 10 minut kolem bazénů, možnost využít i hotelového minivláčku jezdícího mezi hotelem a pláží. Skvělé podmínky pro vyznavače potápění a šnorchlování, přístup je možný i z mola. Na pláži jsou sprchy a WC, lehátka, slunečníky a osušky na pláži jsou zdarma. Plážový bar nabízí nápoje a rychlé občerstvení v rámci all inclusive zdarma. Pláže nejsou příliš vhodné pro malé děti a osoby se sníženou pohyblivostí.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.