Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fantazia Resort

Hotel Fantazia Resort se nachází v klidné lokalitě a přímo u písčité pláže (vstup přes molo i z pláže), cca 90 km od letiště v Marsa Alam. Ideální místo ke šnorchlování. Doporučujeme obuv pro vstup do moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fantazia Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fantazia Resort

Hotel Fantazia Resort se nachází v klidné lokalitě a přímo u písčité pláže (vstup přes molo i z pláže), cca 90 km od letiště v Marsa Alam. Ideální místo ke šnorchlování. Doporučujeme obuv pro vstup do moře.

Vybavení

recepce v hlavní budově, 3 bazény (2 v zimě vyhřívané), dětský bazén, 2 restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, lounge bar, diskotéka, potápěčské centrum, biliár, plážový volejbal, stolní tenis, fitness, venkovní parkoviště, nákupní arkáda u recepce, internet.

Stravovani

Dle ck, all inclusive, za příplatek možnost ultra all inclusive, plná penze formou bufetu a lehké občerstvení během dne formou sendvičů, koláčků, těstovin, pizzy, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00–24.00 hod., posilovna, volejbal, fotbal, stolní tenis, šnorchlování. Ultra all inclusive: bude doplněno

Služby

minibar, biliár, stolní tenis, sauna, jacuzzi, masáže, parní lázeň, potápěčské centrum, internet, balené nápoje.

Ubytování v hotelu Fantazia Resort

Hotel Fantazia Resort disponuje celkem 182 moderními a prostornými pokoji a suitami. Standardní pokoj s možností 1 přistýlky, je vybaven SAT/TV, minibarem (za poplatek), klimatizací, vysoušečem vlasů, koupelnou se sociálním zařízením, trezorem, terasou nebo balkonem.

Pro děti

dětské hřiště, miniklub, dětský bazén.

Doporučení

Hotel Fantazia Resort osloví milovníky moře, pláže, dobrého jídla i pití. Vhodná volba pro rodiny s dětmi i vyznavače potápění a jiných vodních sportů. Doporučujeme včasnou rezervaci.

Aktuální popis od CK

Poloha Centrum Marsa Alam cca 25 km Letiště Marsa Alam cca 85 km Pláž Písčitá pláž přímo uhotelu Vstup do moře je pozvolný, místy přes korálové podloží...

Popis hoteluKorálový útes nedaleko pláže poskytuje perfektní podmínky pro poznávání podmořského světa. Polohaklidná, přímo na soukromé písečné pláži. Nákupní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.