Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mexicana Sharm Resort

Hotel Mexicana Sharm Resort se nachází hned u dvou pláží a to u písečné pláže Mexicana a pláže „Palma“ s korálovým podložím, kde je vstup do moře přes vybudované molo. Na obě pláže jezdí několikrát denně zdarma hotelový minibus.Hotel se nachází v oblasti Ras Um El Seid Hills a nejbližší nákupní možnosti jsou 600 metrů od hotelu. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím klientů i rodinám s dětmi, pro které je zde oddělený bazén a dětské hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mexicana Sharm Resort , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mexicana Sharm Resort

Hotel Mexicana Sharm Resort  se nachází v oblasti Ras Um El Seid Hills a má dvě pláže; písečnou pláž „Mexicana” a pláž „Palma“ s korálovým podložím (vstup do moře přes molo). Na obě pláže jezdí několikrát denně zdarma hotelový minibus´(cca 15 minut jízdy). Nejbližší nákupní možnosti cca 600 m od hotelu. Na letiště je to cca 15 km a do centra Naama Bay cca 6 km.

Pokoje

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, minibar (za poplatek), telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku a balkon nebo terasu. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

Dle CK, polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

Popis hotelu Mexicana Sharm Resort

Tento hotelový resort se skládá z několika budov a má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, dvě restaurace à la carte, tři bary, internetový koutek, diskotéku, obchůdky a dva pěkné bazény (jeden je v zimním období vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénů i na plážích zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*. 

 Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá večerní programy. Zdarma stolní tenis, fi tness, basketbal a volejbal. Za poplatek kulečník, masáže, služby lázeňského centra, tenis a potápění na pláži. Dětem je k dispozici dětské hřiště.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.