Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Roma

Příjemný menší městský hotel Roma s rodinnou atmosférou má ideální polohu přímo v centru oblíbeného letoviska Hurghada (Sakkala), zároveň pár kroků od hezké soukromé pláže (lehátka, slunečníky a osušky na pláž zdarma) s pozvolným vstupem do moře (vhodné pro malé děti a starší generaci), v těsné blízkosti centra s řadou nákupních a zábavních možností. Zhruba 10 minut jízdy od letiště. Hotel Roma je určen především méně náročným klientům, kteří chtějí prožít svou dovolenou se zajištěným all inclusive za levné peníze v menším hotelu s výbornou polohou v samém srdci Hurghady - Sakkaly a zároveň v těsné blízkosti pěkné soukromé pláže. Hotel Roma je vhodný pro blízkost rušného centra s velkým množstvím obchodů, restaurací, barů a zábavních podniků také pro mladší generaci.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Roma, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Roma

Příjemný menší městský hotel Roma s rodinnou atmosférou má ideální polohu přímo v centru oblíbeného letoviska Hurghada (Sakkala), zároveň pár kroků od hezké soukromé pláže (lehátka, slunečníky a osušky na pláž zdarma) s pozvolným vstupem do moře (vhodné pro malé děti a starší generaci), v těsné blízkosti centra s řadou nákupních a zábavních možností. Zhruba 10 minut jízdy od letiště. Hotel Roma je určen především méně náročným klientům, kteří chtějí prožít svou dovolenou se zajištěným all inclusive za levné peníze v menším hotelu s výbornou polohou v samém srdci Hurghady - Sakkaly a zároveň v těsné blízkosti pěkné soukromé pláže. Hotel  Roma je vhodný pro blízkost rušného centra s velkým množstvím obchodů, restaurací, barů a zábavních podniků také pro mladší generaci.

Vybavení hotelu Roma

K dispozici je v hotelu Roma celkem 147 pokojů několika typologiích (hotel má celkem 4 podlaží), vstupní hala s recepcí (za poplatek možnost pronájmu trezoru), lobby bar, bar na pláži, bar u bazénu, hlavní restaurace, restaurace na pláži, kavárna, k dispozici možnost pronájmu konferenční místnosti (až 120 osob), 2 bazény pro dospělé, malý dětský bazén, lehátka, slunečníky, matrace na lehátka a osušky k bazénu zdarma (karty na osušky na pláži i k bazénu jsou zálohovány depositem pro případ ztráty), 2 hřiště na volejbal, 1 multifunkční hřiště, kulečník, centrum vodních sportů (s možností pronájmu vybavení a výstroje) a potápěčské centrum (s možností pronájmu výstroje) jsou k dispozici na pláži.

Služby

trezor na recepci, minibar, vodní sporty, potápění, sauna, fitness, masáže, turecké lázně, jacuzzi, pronájem konferenční místnosti, hotelový bazar, doktor.

Ubytování

standardní 2lůžkový pokoje s možností 1-2 přistýlek disponuje koupelnou s vanou/WC, SAT/TV, telefonem, individuální klimatizací, minibarem (konzumace za poplatek). Na recepci lze zapůjčit vysoušeč vlasů. Pokoje mají balkon nebo terasu a jsou s výhledem na moře, na bazén nebo do ulice. Na recepci lze zapůjčit vysoušeč vlasů.

Pláž

Hotel Roma leží 50 m od menší soukromé písečné pláže, od pláže jej odděluje pouze místní komunikace. Lehátka a slunečníky k dispozici zdarma i u bazénu.

Stravování

Děti

malý dětský bazén.

Stravování

dle CK, All inclusive. snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, dopolední snack v restauraci na pláži, odpolední svačina v kavárně, pozdní večeře v hlavní restauraci, konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů v jednotlivých barech 10.00-23.00 hodin (dle jejich otevírací doby), volejbal, házená, kulečník. Víno je podáváno pouze během obědů a večeří, veškeré nápoje jsou servírovány do sklenic.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.