Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aqua Park Resort Sharm

Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex Aqua Park Resort Sharm s příjemnou atmosférou, který doporučujeme především pro rodiny s dětmi, je postavený v moderním pohádkovém stylu a nachází se nad útesem, asi 1 km od pláže (minibus zdarma) v oblasti Ras Om El Sid. V okolí hotelu Aqua Park Resort Sharm je menší promenáda s obchody, restauracemi a kavárnami. Transfer z letiště trvá asi 30 minut. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi i pro milovníky šnorchlování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aqua Park Resort Sharm, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aqua Park Resort Sharm

Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex Aqua Park Resort Sharm s příjemnou atmosférou, který doporučujeme především pro rodiny s dětmi, je postavený v moderním pohádkovém stylu a nachází se nad útesem, asi 1 km od pláže (minibus zdarma) v oblasti Ras Om El Sid. V okolí hotelu Aqua Park Resort Sharm  je menší promenáda s obchody, restauracemi a kavárnami. Transfer z letiště trvá asi 30 minut. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi i pro milovníky šnorchlování.

Vybavení hotelu Aqua Park REsort Sharm

Hlavní budova se vstupní halou s recepcí, směnárnou a lobby barem, několik budov s pokoji rozmístěnými po celém areálu, rozlehlá zahrada s bazény a terasami na slunění. Je zde hlavní hotelová restaurace, několik barů u bazénů, bar na pláži, italská, čínská a orientální restaurace a la carte, grill bar, dětský klub a hřiště, bankomat, internet (za poplatek), obchody se suvenýry, SPA centrum. Součástí hotelu je i velký moderní AQUAPARK – centrum vodních atrakcí a zábavy pro děti i dospělé, jehož součástí je mj. 9 venkovních bazénů (většina v zimě vyhřívaná), 32 tobogánů a skluzavek různých druhů (20 pro dospělé a 12 pro děti), dětské bazény, bazén s mořskými vlnami, říčka okolo bazénů a další vodní atrakce.

Pokoje

Moderně zařízené prostorné pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, telefonem, fénem, TV-SAT, trezorem, minibarem a balkonem (pokoje v patře) nebo terasou (pokoje v přízemí) s výhledem na bazén, do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek rodinné pokoje (obývací pokoj s jednou nebo dvěma ložnicemi), suite nebo bungalovy až pro 5 osob (oddělená ložnice).

Sport a zábava

V rámci all inclusive je posilovna, projížďka lodičkou po řece, za poplatek je stolní tenis, billiard, 2 tenisové kurty, minigolf, masáže, sauna, jacuzzi. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, je zde potápěčské centrum.

Stravování

dle CK, Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu, zmrzlina pro děti.

Pláž

Klienti využívají písčitou pláž, která se nachází cca 1 km od hotelu Aqua Park Resort Sharm, každých 30 minut jezdí zdarma hotelový minibus. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži. Podél břehu se táhne korálový útes (doporučujeme boty do vody), vstup do moře je písčitý i přes korály, pro vyznavače potápění a šnorchlování je možný i z mola.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.