Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK I-TRAVEL

Stručný popis CK I-TRAVEL

Společnost I-TRAVEL s.r.o. byla založena 15. 11. 2005. Původním předmětem podnikání bylo provozování cestovní agentury. V roce 2008 se cestovní agentura rozšířila o služby cestovní kanceláře. Z počátku se cestovní kancelář orientovala na prodej zájezdů do EgyptaHurghady. Postupně došlo k rozšíření nabídky o zájezdy do Marsa Alam, Sharm el Sheikhu a na Tabu. V roce 2011 se cestovní kancelář začala orientovat také na zájezdy na Tureckou riviéru.
Nabídka zájezdů v současnosti zahrnuje letecké zájezdy do Egypta, Turecka a poznávací zájezdy. V Egyptě můžete s I-TRAVEL navštívit letoviska Hurghada, Marsa Alam, Sharm el Sheikh a Tabu. Mimo základní nabídku je I-TRAVEL také provozovatelem kombinovaných zájezdů a plaveb po Nilu. Zájezdy do Turecka jsou orientovány na Tureckou riviéru do letovisek Side, Alanya, Antalya, Belek a Kemer. Od roku 2012 zavádí cestovní kancelář na trh poznávací zájezdy do Izraele.
Hlavní strategií I-TRAVEL je vynaložení maximálního úsilí na spokojenost zákazníka. Díky velmi dobré spolupráci se zahraničními partnery se klientům dostává kvalitních služeb. Pro své zákazníky I-TRAVEL zajišťuje také individuální ubytování dle přání a požadavků klienta. Cestovní kancelář zajišťuje hotely nad rámec standardní katalogové nabídky. Snahou je uspokojit cenově každého klienta, přičemž neopomíjí nabídku výhodné ceny pro klienty, kteří cestují sami (nabídka jednolůžkových pokojů) popř. cestuje-li pouze jeden dospělý s dítětem. Samozřejmostí je kvalitní věrnostní program poskytovaný stálým zákazníkům I-TRAVEL.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK I-TRAVEL

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK I-TRAVEL zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Egypt v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Egypt, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK I-TRAVEL.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK I-TRAVEL jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost