Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sonesta Pharaoh Beach Resort

Hotel Sonesta Pharaoh Beach Resort v krásné zelené zahradě se skládá z hlavní budovy a bungalovů rozesetých okolo bazénů. Nachází se přímo u vlastní písčité pláže. Vstup do vody je pozvolný, proto je vhodnou volbou hlavně pro rodiny s dětmi. Dospělí mohou relaxovat při minigolfu, v sauně či ve fitness. Sonesta Pharaoh Beach REsort je hotelový areál s 360 pokoji, rodinnými pokoji, apartmány a bungalovy je kombinací moderní a faraonské architektury. Hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže cca 16 km jižně od centra Hurghady (Sakkala) a cca 13 km od letiště. K dopravě do centra Hurghady můžete využít za poplatek hotelový shuttle bus.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sonesta Pharaoh Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Sonesta Pharaoh Beach Resort

Hotel Sonesta Pharaoh Beach Resort v krásné zelené zahradě se skládá z hlavní budovy a bungalovů rozesetých okolo bazénů. Nachází se přímo u vlastní písčité pláže. Vstup do vody je pozvolný, proto je vhodnou volbou hlavně pro rodiny s dětmi. Dospělí mohou relaxovat při minigolfu, v sauně či ve fitness. Sonesta Pharaoh Beach REsort je hotelový areál s 360 pokoji, rodinnými pokoji, apartmány a bungalovy je kombinací moderní a faraonské architektury. Hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže cca 16 km jižně od centra Hurghady (Sakkala) a cca 13 km od letiště. K dopravě do centra Hurghady můžete využít za poplatek hotelový shuttle bus.

Zařízení hotelu Sonesta Pharaoh Beach Resort

Rozlehlý hotelový komplex sestává z hlavní budovy a bungalovů rozmístěných v zahradě. V hlavní budově se nachází prostorné lobby s recepcí, lobby bar, pasáž s obchůdky, hlavní restaurace, restaurace `a la carte (rybí a italská), orientální kavárna, bary, vnitřní bazén s jacuzzi. Venkovní bazén (v zimě vyhřívaný), dětský bazén, bar u bazénu, lehátka, slunečníky, podložky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytování

Komfortně zařízené pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou, sprchou, WC a fénem, individuálně ovládanou klimatizací, satelitní TV, minibarem, telefonem s přímou volbou, trezorem, protipožárními detektory ohně a kouře, balkonem nebo terasou.

Stravování

dle CK, All Inclusive: 10:30–24:00; snídaně; obědy a večeře formou bufetu; během dne lehké občerstvení; neomezené množství nealkoholických nápojů (filtrovaná káva; džusy nikoli z čerstvého ovoce) a místních alkoholických nápojů; lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s velmi pozvolným a dlouhým vstupem do moře u hotelu, bar a sprchy na pláži. Přístup do vody pro plavce možný také po můstku. V bezprostřední blízkosti pláže jsou korály vhodné ke šnorchlování.

Sport a zábava

Za poplatek vodní sporty, potápěčské centrum, půjčovna kol, sauna, pára, masáže, biliár. Zdarma fitness, jacuzzi, stolní tenis, minigolf, tenis (v určenou denní dobu, rakety a osvětlení za poplatek), sportovní aktivity v bazénu během dne.

Pro děti

Dětský bazén, hřiště, miniklub, disko pro děti.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.