Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sentido Crystal Bay Resort

Luxusní a okouzlující hotel Sentido Crystal Bay se nachází na klidném místě přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Centrum města Hurghada je vzdáleno cca 20 km, pro dopravu možnost využití hotelové dopravy (za poplatek). Restaurace, bary a obchody v blízkosti hotelu. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 500 m od hotelu. Okouzlující resort Sentido Crystal Bay ležící přímo u pláže uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Hezké místo s bohatým sportovním vyžitím včetně potápění a šnorchlování. Vzdálenost hotelu Sentido Crystal Bay od letiště je cca 15 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sentido Crystal Bay Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sentido Crystal Bay Resort

Luxusní a okouzlující hotel Sentido Crystal Bay se nachází na klidném místě přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Centrum města Hurghada je vzdáleno cca 20 km, pro dopravu možnost využití hotelové dopravy (za poplatek). Restaurace, bary a obchody v blízkosti hotelu. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 500 m od hotelu. Okouzlující resort Sentido Crystal Bay ležící přímo u pláže uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Hezké místo s bohatým sportovním vyžitím včetně potápění a šnorchlování. Vzdálenost hotelu Sentido Crystal Bay od letiště je cca 15 km.

Vybavení hotelu Sentido Crystal Bay

Stylový hotel Sentido Crystal Bay disponuje celkem 364 pokoji, přijímací halou s recepcí, WiFi v lobby a internetovým koutkem (za poplatek), hlavní restaurací a 3 a-la-carte restauracemi (indická, rybí a středomořská), různými bary, kavárnou a obchody. V nádherné rozlehlé zahradě naleznete 2 sladkovodní bazény a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Plážový bar.

Pokoje

Příjemně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku zdarma, internetové připojení (za poplatek dle CK) a balkon nebo terasu. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Hotel Sentido Crystal Bay pořádá různé denní i večerní animační programy jak pro dospělé, tak pro děti. Pro děti je zde hřiště a miniklub. Zdarma plážový volejbal, šipky, kulečník, fitness centrum, sauna, fotbal, stolní tenis, tenis bez osvětlení a whirlpool. Za poplatek masáže, služby wellness centra, potápění, windsurfing a tenis. Diskotéka. Aerobic.  Po předchozí rezervaci sauna, parní lázeň, vířivka a masáže (od 16 let).

Pro děti

Samostatný dětský bazén, dětské hřiště a miniklub (od 3 do 12 let). Dětské pokrmy na bufetovém stole.

Stravování:

dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Po předchozí rezervaci možná večeře v a-la-carte re stauraci. Od 12:00 hod. do 17:00 hod. snacky a zmrzlina. Odpoledne káva, čaj a koláče. Půlnoční snacky. Místní nealkoholické nápoje 24 hod. denně. Místní alkoholické nápoje od 10:00 hod. do 06:00 hod. Chladnička je doplňována denně vodou a 1x týdně nealkoholickými nápoji. Večer je požadováno vhodné oblečení.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.