Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea Gull Premium

Nově vybudovaný hotel Sea Gull Premium se nachází v samém centru oblíbeného turistického letoviska Hurghada - Sakkala, přímo u písčité pláže, která je vhodná k potápění i šnorchlování. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 7 km. Obchodní a zábavní centrum města v těsné blízkosti. Hotel Sea Gull Premium se nachází vedle známého a velice oblíbeného hotelu Sea Gull. Hotel Sea Gull Premium doporučujeme především těm, kdo chtějí být v těsné blízkosit centra Hurghady s možností večerní zábavy a nákupů. Bude vhodnou volbou jak pro mladou genereaci, pro rodiny s dětmi a také milovníky vodních sportů včetně šnorchlování a potápění.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sea Gull Premium, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sea Gull Premium

Nově vybudovaný hotel Sea Gull Premium se nachází v samém centru oblíbeného turistického letoviska Hurghada - Sakkala, přímo u písčité pláže, která je vhodná k potápění i šnorchlování. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 7 km. Obchodní a zábavní centrum města v těsné blízkosti. Hotel Sea Gull Premium se nachází vedle známého a velice oblíbeného hotelu Sea Gull. Hotel Sea Gull Premium doporučujeme především těm, kdo chtějí být v těsné blízkosit centra Hurghady s možností večerní zábavy a nákupů. Bude vhodnou volbou jak pro mladou genereaci, pro rodiny s dětmi a také milovníky vodních sportů včetně šnorchlování a potápění.

Vybavení hotelu Sea Gull Premium

recepce (společná s hotelem Sea Gull), hlavní restaurace, několik barů, 3 bazény (dalších 6 možno využít v hotelu Sea Gull), aquapark s 9 vodními skluzavkami, tenisové kurty (2 hod. za pobyt zdarma), 2 konferenční místnosti, stolní tenis, squash (2 hod. za pobyt zdarma), plážový volejbal, aerobik, vodní gymnastika, 2 kina, animační programy, masáže, biliár (2 hod. za pobyt zdarma), potápěčské centrum, vodní sporty, lázně (sauna, parní lázeň, jacuzzi), salón krásy, diskotéka, divadlo, prádelna, lákař (na telefonu), WiFi připojení zdarma, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytování

2lůžkové pokoje jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, WiFi připojením, telefonem, koupelnou s vanou a sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, minibarem a trezorem.

Služby za poplatek

2 kina, masáže, lázně, výbava na potápění, vodní sporty na pláži, salón krásy, nápoje na diskotéce, prádelna, minibar.

Pro děti

bazén, aquapark se skluzavkami, miniklub.

Pláž

Hotel Sea Gull Premium leží u písčité pláže.

Stravování

dle CK, all inclusive, 24hod. plná penze formou bufetu (snídaně 07:00 - 10:00 hod., oběd 13:00 - 15:00 hod. se třemi různými kuchyněmi, večeře 19:00 - 22:00 hod.), možnost kontinentální snídaně 05:00 - 07:00 hod. a pozdní večeře 23:00 - 02:00 hod., lehké občerstvení během dne v restauraci na pláži (od 10:00 hod. do západu slunce) a v all inclusive barech (Baracuda, Il Mare, Buddha) 11:00 - 13:00 hod., odpolední káva a čaj 16:00 hod. do západu slunce, zmrzlina od 11:00 hod. do západu slunce.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.