Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Melia Sharm

Hotelový komplex Melia Sharm se nachází přímo na dlouhé písečné pláži oblasti Ras Nosrani Bay asi 7 km od letiště a přibližně 16 km od světoznámého střediska Naama Bay. Krásný hotel s kvalitními službami, především pak bohatým programem all inclusive, krásnou písečnou pláží, nádherným korálem a úchvatným výhledem na protější ostrov Tiran je zárukou spokojené dovolené pro klienty všech věkových kategorií.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Melia Sharm, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Melia Sharm

Hotelový komplex Melia Sharm se nachází přímo na dlouhé písečné pláži oblasti Ras Nosrani Bay asi 7 km od letiště a přibližně 16 km od světoznámého střediska Naama Bay (hotelová doprava za poplatek). Krásný hotel s kvalitními službami, především pak bohatým programem all inclusive, krásnou písečnou pláží, nádherným korálem a úchvatným výhledem na protější ostrov Tiran je zárukou spokojené dovolené pro klienty všech věkových kategorií.

Vybavení hotelu Melia Sharm

Vstupní hala s recepcí a bankomatem, několik restaurací (hlavní á-la-carte), několik barů (lobby, u bazénu, disco bar), velké konferenční centrum, obchodní pasáž, lékař, salón krásy s kadeřnictvím, WiFi v lobby za poplatek (pro klienty s ultra all inclusive - zdarma), internetový koutek za poplatek. V hotelu se nachází 4 bazény s můstky a vodopádem pro dospělé a jeden dětský bazén, bar u bazénu, dětský klub s hřištěm, dětské jídlo během obědů, diskotéka pro děti, dětské postýlky zdarma (na vyžádání). Lehátka, matrace, slunečníky a osušky jsou u bazénů i na pláži zdarma. Bohaté denní i večerní animační programy, sportovní programy a show pro děti i dospělé, diskotéka. Zdarma fi tness, šipky, boccia, aerobik, plážový volejbal, 15 min denně Wi-Fi v lobby zdarma. Za poplatek tenis, billiár a kulečník, windsurfi ng, potápěčské centrum. Možnost platit platebnmími kartami VISA, MC, Maestro.

Ubytování

Klimatizované pokoje s možností dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, trezorem a  minibarem. Za příplatek pokoje s výhledem na moře a junior suity, které mají oddělený obývací pokoj a ložnici, navíc pak bazén, který je určený pouze pro malou část hotelu nazvanou Level. Možnost zapůjčení žehlicího prkna a žehličky. Wi-Fi připojení na pokojích za poplatek.

Strava

dle CK, Strava formou all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední lehké občerstvení, půlnoční občerstvení, odpolední káva, čaj a zákusek či zmrzlina, neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů a koktejlů 24 hod. denně v lobby baru. Možnost 1x za pobyt večeře v italské restauraci Aqua a v restauraci O Grill. Minibar naplněný při příjezdu různými nealkoholickými nápoji. Restaurace nabízí tematické večery s chutí z celého světa.

Pláž

Privátní dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází přímo u hotelu. Má korálové a částečně písečné podloží, které je vhodné i pro děti (doporučujeme obuv do vody). Pro vstup do moře lze využít molo. Bar na pláži.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.