Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lillyland Beach Club

Uprostřed krásné zahrady, přímo u písečné pláže, 10 km od centra Hurghady se nachází rozsáhlý komplex hotelu Lillyland Beach Club s moderními pokoji, třemi bazény, s dětským bazénem, akvaparkem, s restauracemi a dalšími možnostmi jak sportovního vyžití, tak i zábavy, jako jsou animační programy, disko pro děti i dospělé atd. Hotelový komplex můžeme hoporučit všem věkovým skupinám, i rodinám s malými dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lillyland Beach Club, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Lillyland Beach Club

Hotelový komplex Lillyland se rozprostírá v krásné zahradě přímo u písečné pláže. Je jen málo hotelů, které se můžou pyšnit tak dokonale vymyšleným prostorem, kde najdete kromě zajímavě řešených budov s moderně zařízenými pokoji, také všemi barvami hrající zahradu s různými druhy květin a palem, místa pro relaxaci na houpacích lavičkách, nebo klid a pohodu pod slunečníkem u bazénu či na pláži. Ať už svou dovolenou chcete prožít na jednom místě a načerpat energii při slunění, nebo naopak budete poznávat jedinečné krásy Egypta v moři či v poušti, v hotelu Lillyland vždy najdete vše, co budete během svého pobytu potřebovat. Doporučujeme všem klientům.

Vybavení hotelu Lillyland Beach Club

rozsáhlý komplex přímo u písečné pláže 10 km od centra Hurghady 3 bazény, dětský bazén, aquapark slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma 3 restaurace, 5 barů, 3 á la carte restaurace sauna, jacuzzi, fitness, masáže, tenis, biliár, vodní sporty za poplatek zábavné večery, animační programy, disko pro děti i dospělé supermarket, směnárna, bankomat, prádelna, lékárna, lékař internetový koutek, wifi v lobby za poplatek turecké lázně, aqua centrum, plážový volejbal, šipky kadeřnictví, miniklub

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou nebo vanou a WC, klimatizace, minibar za poplatek, TV, telefon, trezor. Většina pokojů má balkon nebo terasu v přízemí. Pro čtyřčlenné rodiny lze přikoupit prostornější bungalov. Standardně možnost 1 přistýlky.

Stravování

Dle CK, all inclusive standard – brzká snídaně (03.00 - 06.00), snídaně (07.00 - 09.30), pozdní snídaně (09.30 - 10.30), oběd (13.00 - 15.00), večeře (18.00 - 21.30), pozdní večeře (22.00 - 24.00) formou bufetu, zmrzlina pro děti (16.00-17.00), odpolední káva a čaj (16.00-17.30), půlnoční snack (00.00 - 03.00). Možnost večeře v restauraci á la carte (čínská, rybí) 1x za pobyt-nutná rezervace předem. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech 24 hodin denně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.