Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Geisum Village

Menší hotelový komplex Geisum Village se nachází v městě Hurghada v místní části Dahar, cca 10 km od letiště. Cca 400 m od hotelu se nachází atraktivní orientální bazar s širokou možností nákupů. Oficiálně 3* hotel doporučujeme klientům, kteří si nepotrpí na luxusní ubytování, ale ocení hezkou pláž a blízkost centra.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Geisum Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Geisum Village

Menší hotelový komplex Geisum Village se nachází v městě Hurghada v místní části Dahar, cca 10 km od letiště. Cca 400 m od hotelu se nachází atraktivní orientální bazar s širokou možností nákupů. Oficiálně 3* hotel doporučujeme klientům, kteří si nepotrpí na luxusní ubytování, ale ocení hezkou pláž a blízkost centra.

Vybavenost hotelu Geisum Village

86 pokojů, recepce, vstupní hala, hlavní restaurace, venkovní bazén, dětský bazén (v rámci hlavního bazénu), lehátka a slunečníky zdarma, dětské hřiště, animace (nepravidelné). Za poplatek - restaurace “Shahrazad”, restauarce s mořskými specialitami, masáže, kadeřník.

Ubytování

Jednoduché pokoje v bungalovech a v zahradě. Dvoulůžkové pokoje bez přistýlky, rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, telefon a lednice. Většina pokojů má balkon nebo terasu, jsou situovány s pohledem na moře nebo zahradu.
Kombinace: 2 dospělí, 3 dospělí, 2 dospělí a 1 dítě, 3 dospělí a 1 dítě. 2 dospělí a 2 děti.

Sravování

dle CK, all INCLUSIVE formou švédských stolů: snídaně 07:00 – 10:00, oběd 13:00 – 14:30, večeře 19:00 – 22:00, pozdní večeře, čaj, káva, zákusky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 11:00 – 23:00 (bar u bazénu). Za poplatek - importované nápoje, čerstvé ovocné džusy.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.