Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Carribean Worls

Carribean World je luxusní hotel pro všechny, kteří hledají vysokou kvalitu ubytování i služeb v klidném a příjemném prostředí. Hotel uspokojí i náročnější klienty. Carribean World se nachází 40 km jižně od mezinárodního letiště v Hurghadě, v oblasti Soma Bay. Hotel leží na velmi krásné písečné pláži.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Carribean Worls, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Carribean World

Luxusní hotel Carribean World  se nachází 40 km jižně od mezinárodního letiště v Hurghadě, v oblasti Soma Bay. Hotel leží na velmi krásné písečné pláži .

Popis hotelu Carribean World

Carribean World je luxusní hotel pro všechny, kteří hledají vysokou kvalitu ubytování i služeb v klidném a příjemném prostředí. Hotel uspokojí i náročnější klienty. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezory v recepci, Wi-Fi v lobby (za poplatek), hlavní restaurace, italská restaurace, grill restaurace na pláži, barbecue, bar u bazénu i na pláži, kavárna, orientální koutek, tři bazény (jeden se skluzavkami), bazén pro děti (slunečníky a lehátka zdarma), fi tness, tenis, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, plážový fotbal, šipky, multifunkční hřiště, dětský klub, masáže, sauna, vířivka, amfi teátr.

Stravování

dle CK, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), odpolední občerstvení, zmrzlinu pro děti, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00–24:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Luxusně vybavené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Pláž

Písečná pláž leží přímo u hotelu Carribean World. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA . Vodní sporty a potápění za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.