Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Al Nabila Grand Makadi

Hotel Al Nabila Grand Makadi skládající se z hlavní budovy a bungalovů je situován v zálivu Sharm El Arab v oblasti Makadi Bay, 32 km jižně od Hurghady, přímo nad velkou písečnou pláží . Výborné místo na šnorchlování. Krásná pláž, rozlehlý areál s bohatými možnostmi zábavy i relaxace a výborné služby jsou zárukou nádherné dovolené na klidném místě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
1/5
Hrůza

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Al Nabila Grand Makadi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Al Nabila Grand Makadi

Hotel Al Nabila Grand Makadi skládající se z hlavní budovy a bungalovů je situován v zálivu Sharm El Arab v oblasti Makadi Bay, 32 km jižně od Hurghady, přímo nad velkou písečnou pláží . Výborné místo na šnorchlování.

Popis hotelu Al Nabila Grand Makadi

Krásná pláž, rozlehlý areál s bohatými možnostmi zábavy i relaxace a výborné služby jsou zárukou nádherné dovolené na klidném místě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, italská restaurace, lobby bar, plážový bar a bar u bazénu, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), dětský bazén, skluzavky, fi tness, tenis, stolní tenis, šipky, biliár, bohaté animační programy, dětský klub, sauna, pára, masáže, vířivka, konferenční sál, nákupní centrum, hlídání dětí, čistírna. Do centra Hurghady jezdí pravidelně shuttle bus (za poplatek).

Stravování

dle CK, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), pozdní snídaně, dopolední a odpolední občerstvení, odpolední zmrzlinu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00–24:00 h.

Ubytování

Moderně vybavené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (za poplatek). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Pláž

Písečná pláž je přímo u hotelu Al Nabila Grand Makadi. Na pláž vedou schody a jezdí zdarma hotelový bus nebo vláček. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLAŽI ZDARMA . Vodní sporty a potápění na pláži za poplatek.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

DoporučeníPřekrásná romantická zátoka obklopuje hotel, který je ideálním místem pro milovníky šnorchlování apotápění. Rodiny sdětmi ocení jednu z nejhezčích...

Hotel AL NABILA GRAND MAKADIPoloha:Oblíbený hotel se nachází v oblasti Makadi Bay v části patřící národnímu parku, přímo u široké písečné pláže s korálovým...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 30. 8. 2018 Vše je tak jak před léty postavili či nedostavěli, opotřebované,rozpadající se bez známek údržby a investic. Špína a zápach. Již druhý den průjem.Jídlo pořád stejné.Zákaz vstupu na pláž po západu slunce. Většina ubytovaných jsou místní. Tento hotel už umírá. Hrůza

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.