Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Taba Heights

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Taba Heights, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Letovisko Taba Heights

Taba Heights, ležící nedaleko hranic s Izraelem, konkrétně cca 50 km od letiště v Tabě, je jedním z nejkrásnějších míst Sinajského poloostrova. Vesnice i hotely tu nenápadně splývají s úchvatnou krajinou, zatímco architektura nově vybudovaných resortů ctí tradice a snaží se zachovávat původní egyptský styl, jenž spojuje krásu arabské, nubijské a středozemní civilizace. Centrum města brilantně navrhl světově proslulý architekt Michael Graves, pod jehož rukama vyrostlo toto překrásné luxusní letovisko nabízející širokou škálu příležitostí k lenošení i aktivnímu odpočinku.

Pláže

Taba Heights dokonale naplňuje pověst Egypta jakožto ráje potápěčů. Korálové útesy, velká hejna barevných ryb, křišťálově čistá voda a bělavé písečné pláže – to vše tu čeká na malé i velké objevitele. Ti šťastnější mají šanci setkat se tu s želvami, delfíny nebo barakudami.

Turistická vybavenost

Obchodů, barů a restaurací je v Taba Heights k nalezení dost a dost, a to především přímo v hotelech a jejich blízkém okolí. Pozor však na vodu. Ta z kohoutků není příliš kvalitní, proto se její pití nedoporučuje; prakticky všude je ale možno koupit za velmi rozumnou cenu vodu balenou. Restaurace nabízejí oblíbenou mezinárodní kuchyni a místní speciality, mezi kterými nechybí čerstvě ulovené ryby připravované na mnoho způsobů. 24 hodin denně je všem hravým návštěvníkům k dispozici vyhlášené kasino.

Výlety

Sinajská poušť, na jejímž okraji letovisko leží, nabízí bezpočet příležitostí k zábavným výletům v džípech, na čtyřkolkách, koních nebo velbloudech. Oázou klidu a aktivního odpočinku je místní mistrovské golfové hřiště, na kterém si můžete osvěžit své schopnosti nebo udělat první golfové krůčky. Kromě perfektně navrženého a udržovaného hřiště tu jistě oceníte také úchvatný výhled do tří okolních zemí najednou. Obdivovatelé památek mohou navštívit klášter svaté Kateřiny nebo se z přístavu vydat do jordánské Aqaby.

Tipy na hotel v letovisku Taba Heights

Strand Taba Heights Beach & Golf od 27 369 Kč se všemi poplatky

Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, hlavní restaurace, à la carte restaurace a vodní dýmka (nejsou součástí all inclusive), 2 bary, bar na pláži, konferenční místnost, obchodní pasáž, WiFi v lobby zdarma; za příplatek půjčovna aut. 2 bazény (částečně v zimě vyhřívané), 2 dětské bazény (v zimě vyhřívané), krytý bazén (vstup od 16 let); lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

1.

Mosaique Beach Resort Taba od 30 099 Kč se všemi poplatky

Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, 2 hlavní restaurace, à la carte restaurace (není součástí all inclusive), 2 bary, konferenční místnosti, WiFi v areálu hotelu zdarma; za příplatek internetová kavárna. Terasa se 3 bazény (1 v zimě částečně vyhřívaný, 1 s mořskou vodou), 2 dětská brouzdaliště; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

2.

El Wekala Aqua Park Resort od 17 849 Kč se všemi poplatky

Vstupní hala, recepce, výtah, směnárna, hlavní restaurace, restaurace à la carte (není součástí all inclusive), 2 bary, snack-bar na pláži (nealkoholické nápoje, občerstvení), vodní dýmka (není součástí all inclusive), obchod se suvenýry, konferenční místnost, WiFi zdarma (10:00-22:00), terasa s bazénem (sezónně vyhřívaný), vodní skluzavky, dětské brouzdaliště; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

3.

Three Corners El Wekala Golf

Hotel Three Corners El Wekala je situován v oblíbeném prázdninovém letovisku Taba Heights; v těsné blízkosti pěkného golfového hřiště. Větší vzdálenost od pláže kompenzuje nádherný výhled na blízké hory; celý areál Taba Heights a moře. Na hotelovou pláž s vlastním bazénem Vás dopraví každých 15 min. hotelový autobus. Hotel doporučujeme všem milovníkům golfu a klidné dovolené se službami na velmi dobré úrovni.

4.

Hyatt Regency Taba

Luxusní rozlehlý a vzdušný hotelový komplex Hyatt Regency Taba je situován v zahradách přímo u pláže v oblasti Taba Heights. V areálu naleznete několik bazénů; umělou lagunu s mořskou vodou a písčitým vstupem; bohaté sportovní a relaxační zázemí. Hotel uspokojí i nejnáročnějšího klienta. Je vhodný pro relaxační dovolenou spojenou se sportovními aktivitami i pro rodiny s dětmi. Vstup do moře je přes kamenitý pás; lze využít i molo.

5.

Marriott Taba

Luxusní hotelový komplex Mariott Taba se službami na vysoké úrovni je postaven formou 1–2 patrových bloků a je rozložen v nádherné zahradě přímo u písčité pláže (vstup do moře přes kamenitý pás) v Taba Heights. Hotelu Mariott Taba vévodí zajímavě řešený bazénový komplex. V blízkosti hotelu se nachází 18 - ti jamkové golfové hřiště. Pobyt v hotelu doporučujeme těm nejnáročnějším klientům i rodinám s dětmi.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---