Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Taba Heights

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Taba Heights, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Taba Heights

Taba Heights, ležící nedaleko hranic s Izraelem, konkrétně cca 50 km od letiště v Tabě, je jedním z nejkrásnějších míst Sinajského poloostrova. Vesnice i hotely tu nenápadně splývají s úchvatnou krajinou, zatímco architektura nově vybudovaných resortů ctí tradice a snaží se zachovávat původní egyptský styl, jenž spojuje krásu arabské, nubijské a středozemní civilizace. Centrum města brilantně navrhl světově proslulý architekt Michael Graves, pod jehož rukama vyrostlo toto překrásné luxusní letovisko nabízející širokou škálu příležitostí k lenošení i aktivnímu odpočinku.

Pláže

Taba Heights dokonale naplňuje pověst Egypta jakožto ráje potápěčů. Korálové útesy, velká hejna barevných ryb, křišťálově čistá voda a bělavé písečné pláže – to vše tu čeká na malé i velké objevitele. Ti šťastnější mají šanci setkat se tu s želvami, delfíny nebo barakudami.

Turistická vybavenost

Obchodů, barů a restaurací je v Taba Heights k nalezení dost a dost, a to především přímo v hotelech a jejich blízkém okolí. Pozor však na vodu. Ta z kohoutků není příliš kvalitní, proto se její pití nedoporučuje; prakticky všude je ale možno koupit za velmi rozumnou cenu vodu balenou. Restaurace nabízejí oblíbenou mezinárodní kuchyni a místní speciality, mezi kterými nechybí čerstvě ulovené ryby připravované na mnoho způsobů. 24 hodin denně je všem hravým návštěvníkům k dispozici vyhlášené kasino.

Výlety

Sinajská poušť, na jejímž okraji letovisko leží, nabízí bezpočet příležitostí k zábavným výletům v džípech, na čtyřkolkách, koních nebo velbloudech. Oázou klidu a aktivního odpočinku je místní mistrovské golfové hřiště, na kterém si můžete osvěžit své schopnosti nebo udělat první golfové krůčky. Kromě perfektně navrženého a udržovaného hřiště tu jistě oceníte také úchvatný výhled do tří okolních zemí najednou. Obdivovatelé památek mohou navštívit klášter svaté Kateřiny nebo se z přístavu vydat do jordánské Aqaby.

Tipy na hotel v letovisku Taba Heights

Mosaique Beach Resort Taba od 30 099 Kč se všemi poplatky

Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, 2 hlavní restaurace, à la carte restaurace (není součástí all inclusive), 2 bary, konferenční místnosti, WiFi v areálu hotelu zdarma; za příplatek internetová kavárna. Terasa se 3 bazény (1 v zimě částečně vyhřívaný, 1 s mořskou vodou), 2 dětská brouzdaliště; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

1.

El Wekala Aqua Park Resort od 17 849 Kč se všemi poplatky

Vstupní hala, recepce, výtah, směnárna, hlavní restaurace, restaurace à la carte (není součástí all inclusive), 2 bary, snack-bar na pláži (nealkoholické nápoje, občerstvení), vodní dýmka (není součástí all inclusive), obchod se suvenýry, konferenční místnost, WiFi zdarma (10:00-22:00), terasa s bazénem (sezónně vyhřívaný), vodní skluzavky, dětské brouzdaliště; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

2.

Sonesta Beach Resort

Hotelový komplex Sonesta Beach Resort nacházející se v TAba Heights se skládá z hlavní budovy situované kolem bazénu a dvoupatrových bloků v horní části hotelového komplexu; která je umístěna za hlavní budovou a je vzdálenější od moře. Dlouhá písčitá pláž se vstupem do vody přes kamenitý pás láká k vodním radovánkám (doporučujeme boty do vody). Část pláže je upravená s písčito-oblázkovým vstupem do vody; v blízkosti pláže najdete i korál. Hotel je vhodný pro odpočinkovou dovolenou.

3.

Strand Taba Heights Beach & Golf od 27 369 Kč se všemi poplatky

Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, hlavní restaurace, à la carte restaurace a vodní dýmka (nejsou součástí all inclusive), 2 bary, bar na pláži, konferenční místnost, obchodní pasáž, WiFi v lobby zdarma; za příplatek půjčovna aut. 2 bazény (částečně v zimě vyhřívané), 2 dětské bazény (v zimě vyhřívané), krytý bazén (vstup od 16 let); lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

4.

Three Corners El Wekala Golf

Hotel Three Corners El Wekala je situován v oblíbeném prázdninovém letovisku Taba Heights; v těsné blízkosti pěkného golfového hřiště. Větší vzdálenost od pláže kompenzuje nádherný výhled na blízké hory; celý areál Taba Heights a moře. Na hotelovou pláž s vlastním bazénem Vás dopraví každých 15 min. hotelový autobus. Hotel doporučujeme všem milovníkům golfu a klidné dovolené se službami na velmi dobré úrovni.

5.

Swiss Inn Dream Resort

Hotelový komplex známého švýcarského hotelového řetězce, Swiss Inn Dream Resort, se nachází na klidném místě uprostřed upravené zahrady přímo u dlouhé; písečné pláže v Taba Heights. Svým hostům poskytuje naprosté soukromí; výborný servis služeb a pohodlné zázemí pro strávení odpočinkové dovolené. Tento resort je pro své osvědčené služby vhodný i pro náročnou klientelu všech věkových kategorií.  Vzdálenost od letiště je cca 56 km, od Taba Heights přibližně 6 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---