Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tia Heights Makadi Bay

Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, Tia Heights Makadi Bay, se nachází přímo u moře v nádherné zátoce Makadi, asi 30 km jižně od centra Hurghady.  Na konci areálu Tia Heights Makadi Bay se nachází písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Přístup k otevřenému moři je zajištěn i z mola, vhodné pro potápění a šnorchlování (korálové útesy v blízkosti).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tia Heights Makadi Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Tia Heights Makadi Bay

Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, Tia Heights Makadi Bay,  se nachází přímo u moře v nádherné zátoce Makadi, asi 30 km jižně od centra Hurghady (hotelový autobus za poplatek). Tato oblast je vyhledávaná díky široké nabídce vodních sportů a ideálních podmínek pro potápění a šnorchlování.

Vybavení hotelu Tia Heights Makadi Bay

Hotelový komplex tvoří hlavní budova s prostornou recepcí a lobby barem, a dvě postranní třípatrová křídla budov s pokoji v hlavní části areálu. Část pokojů typu vilky (dune) je umístěna za recepcí v zadní části areálu (cca 300 m od pláže). Uprostřed komplexu Tia Heights Makadi Bay se nachází terasa s velkým panoramatickým bazénem, jeden z největších v Hurghadě, a dětský bazén. Je zde hlavní a plážová restaurace, bary u bazénů a na pláži, italská restaurace (součást all inclusive), rybí, čínská a steak restaurace a la carte, internet (za poplatek), dětský klub, obchody se suvenýry, lékařská služba, konferenční sál.

Pokoje

Ubytování je zajištěno ve 3 typech pokojů: menší pokoje v hlavní budově s možností přistýlky (2+1), prostornější pokoje ve vilkách (dune) nebo v budově (lagoon) s možností až dvou přistýlek pro děti (2+2/1) a s příslušenstvím jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, fénem, minibarem, trezorem zdarma a balkonem (pokoje v patře) nebo terasou (pokoje v přízemí) s výhledem na bazén, do zahrady nebo na mořskou stranu. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit suite.

Sport a zábava

V rámci all inclusive je stolní tenis, posilovna a vnitřní bazén, za poplatek minigolf, billiard, 4 tenisové kurty, SPA - sauna, jacuzzi, masáže, vodní sporty (windsurfing) a potápěčské centrum. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, diskotéka.
Nový aquapark s 16 skluzavkami a tobogány. Vstup v zimní sezóně 7 USD/osoba, v letní sezóně vstup pro klienty ck Čedok zdarma.

Stravování

dle CK, Kvalitní program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu a zmrzlinu.

Pláž

Na konci areálu Tia Heights Makadi Bay se nachází písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti, lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži. Přístup k otevřenému moři je zajištěn i z mola, vhodné pro potápění a šnorchlování (korálové útesy v blízkosti).

Aktuální popis od CK

PopisOblast Hurghady je situována ve východní části Egypta. Jedná se o živé letovisko s přístavem, které se stalo největším turistickým centrem v oblasti...

PolohaHotel leží v srdci oblasti Makadi, 25 km od letiště a 30 km od centra města Hurghada.VybaveníHotel vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s...

Popis zájezdu Makadi Bay je vyhledávaná dovolenková oblast, kde zlatavépískové duny kontrastují s tyrkysovým mořem a pestrobarevnými korálovými útesypod jeho...

Hotel TIA HEIGHTS MAKADI BAYPoloha: Rozlehlý hotelový komplex je situován v klidnéjší části Makadi Bay přímo u dlouhé, pozvolně se svažující písečné pláže. V...

Egypt / Hurghada / Makadi Bay. Rozlehlý hotelový komplex je situován v letovisku Makadi Bay, v klidném místě, přímo na dlouhé a pozvolně se svažující písečné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.