Sunrise Tirana Aqua Park
Poloha hotelu Sunrise Tirana Aqua Park
Kvalitní a rozlehlý hotelový komplex umístěný v oblasti Nabq Bay poskytuje svým hostům dostatek aktivit a zábavy během celého dne. Rodiny s dětmi jistě ocení 8 venkovních bazénů o celkové rozloze 6400 m2 se spoustou skluzavek a tobogánů pro děti i dospělé, které se nacházejí přímo v areálu hotelu. Na hotelovou pláž jezdí v pravidelných intervalech zdarma hotelový shuttle bus. Vzdálenost od letiště 5 km, do centra Naama Bay jezdí několikrát denně za poplatek hotelový minibus – cca 15 minut jízdy.
Vybavení hotelu Sunrise Tirana Aqua Park
Vstupní hala s recepcí, směnárna, 4 restaurace – hlavní, rybí, italská a asijská, lobby bar, plážový bar, 4 bazénové bary, egyptská kavárna (shisha kout), 8 venkovních bazénů se spoustou skluzavek a tobogánů pro děti i dospělé (slunečníky, lehátka a osušky u bazénů zdarma), 1 bazén v zimě vyhřívaný, dětský bazén, minimarket, obchod se suvenýry, dětský miniklub, dětské hřiště, diskotéka.
Sportovní aktivity a zábava
Stolní tenis, volejbal, minifotbal, tenis (večerní osvětlení a výbava za poplatek), billiard, boccia, šipky, vodní pólo, aerobik, salon krásy, kadeřnictví, masáže, sauna, internet café, lékařská služba na zavolání, animační programy pro děti i dospělé, večerní programy, půjčovna aut.
Pokoje
Hotelový resort Sunrise Tirana Aqua Park disponuje 418 standardními pokoji, 84 rodinnými pokoji a 8 apartmány. Každý dvoulůžkový pokoj je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC a fénem, telefonem, satelitní TV, minibarem (za poplatek), trezorem, balkonem nebo terasou. Možnost až dvou přistýlek.
Strava
dle CK, Program all inclusive (10.00 - 24.00) zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu s bohatým výběrem jídel, během dne lehké občerstvení, neomezená konzumace rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů, snack, káva, čaj, zmrzlina.
Pláž
Písečná pláž s korálovým podložím je vzdálena několik minut chůze, na pláž však jezdí v pravidelných intervalech zdarma hotelový shuttle bus. Vstup na otevřené moře usnadňuje molo, které vede přes mělčí část s korály. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Klientům je k dispozici plážový bar. Doporučujeme vhodnou obuv do vody.
Recenze
Další hotely v lokalitě
Sunrise Select Garde...
Resort Sunrise Select Garden Beach se nachází v jižní části Hurghady, 20 km od c...
Mövenpick Resort Tab...
Moderní, velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex Mövenpick Resort Taba nabízejí...
Poznávací zájezd Ha...
Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů; návštěva Káhiry s pr...
Falcon Hills
Falcon Hills, hotel rodinného typu s přátelskou atmosférou se nachází v oblasti ...
Pensee Royal Garden...
Hotel je zasazen v nádherné, rozkvetlé zahradě, písečná pláž se nachází ve vzdál...
Mövenpick Resort Som...
Luxusní pětihvězdičkový hotelový komplex Mövenpick Resort Soma Bay nacházej...
Hurghada Long Beach...
Dobře vybavený hotel s prvky tradičního stylu leží v rozkvetlé zahradě v oblíben...
Poznávací zájezd Is...
Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem ...
Stella Di Mare
Nově otevřený luxusní hotel Stella di Mare s příjemnou atmosférou se vyznačuje š...
Mövenpick Resort Som...
Luxusní pětihvězdičkový hotelový komplex Mövenpick Resort Soma Bay nacházej...
Poznávací zájezd Ha...
Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů; návštěva Káhiry s pr...
Poznávací zájezd Ne...
Poznávací okruh Nefertiti Special I 5**** lze absolvovat i s odletem v sobotu s ...
Upozornění
Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.
Pěkný hotelový komplex Sunrise Tirana Aqua Park, který se nachází v oblasti Nabq Bay, poskytuje svým hostům dostatek aktivit a zábavy během celého dne. Rodiny s dětmi jistě ocení 20 skluzavek a tobogánů a 8 venkovních bazénů, které se nacházejí přímo v areálu hotelu. Na hotelovou pláž jezdí několikrát denně hotelový shuttle bus. Hotel doporučujeme rodinám s dětmi, hledajícím aktivní dovolenou.
Doplnit informaceOblast: |
Egypt - hotely |
Středisko: |
Nabq Bay |
Typ: |
Hotel |