Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Savoy

Luxusní a rozlehlý hotelový komplex Savoy s velice příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v oblasti Shark Bay, přímo u pláže. Pěkná a dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a průzračnou vodou se nachází přímo na konci hotelového komplexu Savoy. Na pláži je i bazén s mořskou vodou. U břehu je malá laguna s korály, pak koupání v otevřeném moři; přístup pro náročnější plavce a vyznavače potápění a šnorchlování možný i z mola. V blízkosti se nacházejí krásné korály. Hotel Savoy je jeden z nejlepších hotelů v této oblasti a tak uspokojí i náročné klienty. Oblíbený hotel s ideální polohou přímo u moře s krásnou podmořskou scenérií lákající k potápění a poznávání. Úchvatný barevný korálový útes je vyhledávaným místem všech potápěčů. V udržované hotelové zahradě se nachází sedm bazénů. Hotel doporučujeme všem, kteří chtějí během své dovolené relaxovat.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Savoy, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Savoy

Luxusní a rozlehlý hotelový komplex Savoy s velice příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v oblasti Shark Bay, přímo u pláže. Centrum střediska Naama Bay je vzdáleno asi 15 km, hotelový autobus zdarma do 22:00 hodin (pak za poplatek). Hotel Savoy je oblíbený hotel s ideální polohou přímo u moře s krásnou podmořskou scenérií lákající k potápění a poznávání. Úchvatný barevný korálový útes je vyhledávaným místem všech potápěčů. V udržované hotelové zahradě se nachází sedm bazénů. Hotel Savoy doporučujeme všem, kteří chtějí během své dovolené relaxovat.

Vybavení hotelu Savoy

Vstupní hala s recepcí, směnárnou, piano barem, několik krásných kaváren a barů, italská a rybí restaurace a la carte, obchůdky, kadeřnický a kosmetický salon, dětský klub, konferenční sály s profesionálním vybavením. Uprostřed nádherné palmové zahrady jsou tři velké členité bazény (dva v zimě vyhřívané) s terasou a dětský bazén, na které navazují laguny s vodopádem. Ubytování je zajištěno v hlavní budově nebo v postranních křídlech budov, která obklopují zahradu a bazény.

Pokoje

Pěkné a moderně zařízené pokoje s příslušenstvím a možností jedné přistýlky jsou vybaveny fénem, telefonem, klimatizací, TV-SAT, trezorem, minibarem a balkonem dle CK. Lze vyžádat i suite nebo propojené pokoje.

Sport a zábava

Tenisové kurty, billiard, stolní tenis, posilovna, sauna, masáže a jacuzzi (vše za poplatek), diskotéka, animační programy. Je zde potápěčské centrum a centrum vodních sportů na pláži (šnorchlování, potápění).

Stravování

dle CK, Polopenze formou švédských stolů s bohatým výběrem jídel. Možnost dokoupení obědů nebo programu ultra all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu, čaj a zmrzlinu pro děti.

Pláž

Pěkná a dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a průzračnou vodou se nachází přímo na konci hotelového komplexu Savoy. Na pláži je i bazén s mořskou vodou, lehátka, slunečníky a ručníky u bazénů i na pláži zdarma. U břehu je malá laguna s korály, pak koupání v otevřeném moři; přístup pro náročnější plavce a vyznavače potápění a šnorchlování možný i z mola. V blízkosti se nacházejí krásné korály (doporučujeme boty do vody).

Tipy pro správnou volbu

jeden z nejlepších hotelů v nabídce | uspokojí i náročné klienty | možnost dokoupení all inclusive | optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.