Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Premium Blue Lagoon

Hotelový komplex Premium Blue Lagoon, nacházející se u pěší promenády centra Hurghády je výborným výchozím bodem za nákupy a jeho polohu ocení i klienti z řad mladých párů, kteří rádi vyráží za noční zábavou. Na své si zde přijdou ale i rodiny s dětmi, pro které je zde k dispozici dětský klub, dětské hřiště, bazén a skluzavky. V samotném areálu hotelu se nachází několik restaurací, směnárna, bary, včetně baru u bazénu a na pláži. Je zde k dispozici i mnoho sportovních aktivit, jako je stolní tenis, plážový volejbal, fitness, minigolf a další atraktivní možnosti vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Premium Blue Lagoon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Premium Blue Lagoon

Cca 500 m od vlastní písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (hotelový shuttle bus zdarma). Hotel se nachází u pěší promenády v centru Hurghady a je dobrým výchozím bodem pro nákupy a noční život. Nachází se zhruba 5 km od letiště v Hurghadě.

Vybavení hotelu Premium Blue Lagoon

Vstupní hala s recepcí, směnárna, několik restaurací (hlavní, italská, čínská, rybí) restaurace, několik barů (v lobby, u bazénu, na pláži), 3 velké bazény (1 v zimě vyhřívaný), skluzavky, internetový koutek, společenská místnost, kadeřnictví, diskotéka, trezory na recepci, sauna, jacuzzi, masáže, kurty na tenis a na squash, stolní tenis, plážový volejbal, fitness, minigolf, biliár. Lehátka, ručníky a sluneční na pláži i u bazénu zdarma.

Ubytování v hotelu Premium Blue Lagoon

Standardně zařízené 2 lůžkové pokoje  jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vlastním soc. zařízením, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem, trezorem, balkonem či terasou. Na vyžádání a za příplatek možnost rodinných pokojů (1ložnicových, 2ložnicových a 3ložnicových s možností ubytování až 6 dospělých osob a 2 dětí).

Stravování

Dle CK. All inclusive

Pro děti

Dětský klub, dětské hřiště.

Služby za poplatek

sauna, jacuzzi, masáže, kadeřnictví, internetový koutek, čistírna, noční osvětlení kurtů, vodní sporty na pláži, potápění.

Doporučení

Hotelový komplex vhodný pro rodiny s dětmi a pro mladší klientelu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.