Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Falcon Hills

Falcon Hills, hotel rodinného typu s přátelskou atmosférou se nachází v oblasti Ras Um Sid Plateau ve zvýšené poloze na náhorní plošině, v bezprostřední blízkosti sesterského hotelu Falcon Inn Viva. Hotel zajišťuje zdarma dopravu hotelovým shuttle busem na pláž i večerní dopravu do obchodního a společenského centra Naama Bay. Vzdálenost od letiště je 17 km. Privátní hotelová pláž je vzdálena přibližně 3 minuty jízdy. Pláž má velmi dobré podmínky pro potápění a šnorchlování, na pláži bar, restaurace a nabídka různých vodních sportů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Falcon Hills, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu FAlcon Hills

Falcon Hills, hotel rodinného typu s přátelskou atmosférou se nachází v oblasti Ras Um Sid Plateau ve zvýšené poloze na náhorní plošině, v bezprostřední blízkosti sesterského hotelu Falcon Inn Viva. Hotel zajišťuje zdarma dopravu hotelovým shuttle busem na pláž i večerní dopravu do obchodního a společenského centra Naama Bay. Vzdálenost od letiště je 17 km.

Vybavení hotelu Falcon Hills

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace, kavárna, beduin kafé, obchod se suvenýry, hezká upravená zahrada, venkovní bazén s jacuzzi (slunečníky, lehátka a osušky zdarma), bazén s vyhřívanou vodou v zimním období, bazénový bar, snack bar, dětský bazén, dětské hřiště, sluneční terasa, tenisové kurty (vybavení a večerní osvětlení za poplatek), stolní tenis, volejbal, basketbal, menší hřiště pro fotbal,  kulečník, šipky, wifi internet, animační programy a večerní show, lékařská služba, půjčovna aut. Hotel nabízí za poplatek různé různé druhy masáží, salon krásy, saunu, turecké lázně, jacuzzi, školu potápění, fitness, biliard, stolní tenis. 

Pokoje

Ubytování je zajištěno v patrových budovách postavených kolem bazénu. Prostorné pokoje s koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, individuální klimatizace, telefon s přímou volbou, satelitní TV, minilednice, sejf, wifi internet, balkon nebo terasa.

Strava

dle CK, Program all inclusive zahrnuje snídani (7.00 - 10.00), oběd (13.00 - 15.00) a večeři (19.00 - 21.30) formou bufetu,  během dne lehké občerstvení, neomezenou konzumaci rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů, snack, kávu, čaj.

Pláž

Privátní hotelová pláž je vzdálena přibližně 3 minuty jízdy. Pláž má velmi dobré podmínky pro potápění a šnorchlování, na pláži bar, restaurace a nabídka různých vodních sportů. Doprava na pláž je zajišťována v pravidelných intervalech hotelovým shuttle busem zdarma. Doporučujeme vhodnou obuv do moře.

Aktuální popis od CK

Poloha Nákupní možnosti, restaurace abary jsou cca 500 m Promenáda Il Mercato cca 2 km Centrum Naama Bay cca 9 km (minibus zdarma) Nákupní a zábavní centrum...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.