Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Coralia Club Dahab

Středně velký hotel Coralia Club Dahab se nachází cca 3 km od centra vesničky Dahab s obchůdky, restauracemi a kavárnami, v těsné blízkosti hotelové pláže a v oblasti vhodné nejen k potápění a šnorchlování, ale i pro vyznavače windsurfingu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Coralia Club Dahab, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Coralia Club Dahab

Středně velký hotel Coralia Club Dahab se nachází cca 3 km od centra vesničky Dahab s obchůdky, restauracemi a kavárnami, v těsné blízkosti hotelové pláže a v oblasti vhodné nejen k potápění a šnorchlování, ale i pro vyznavače windsurfingu.

Vybavení hotelu Coralia Club Dahab

Recepce, kavárna, bar, italská restaurace, obchůdek se suvenýry, dětský koutek, úschovna zavazadel, trezor na recepci zdarma. V zahradě uprostřed areálu je bazén s oddělenou částí pro děti a s terasou. Pokoje jsou v samostatně umístěných bungalovech v zahradě okolo bazénu.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, klimatizací, TV-SAT a balkonem nebo terasou. K dispozici jsou tři typy pokojů, které jsou cenově odlišeny - standardní pokoje s výhledem do zahrady (VZ) nebo s výhledem na bazén nebo mořskou stranu (VB), nebo superior pokoje, které jsou větší, novější a s výhledem na moře (MS). Pokoje typu VB a MS jsou na vyžádání.

Sport a zábava

Tenisový kurt, volejbalové hřiště, stolní tenis, billiard, půjčovna kol (za poplatek), animační programy. Je zde potápěčské centrum, možnost vodních sportů na pláži (šnorchlování, windsurfing).

Stravování

dle CK, polopenze bufetovým způsobem. Možnost dokoupení plné penze. all inclusive formou plné penze s nabídkou nealkoholických a místních alkoholických nápojů.

Pláž

Hotel Coralia Club Dahab se nachází v těsné blízkosti písčité pláže, lehátka a slunečníky zdarma k dispozici u bazénu i na pláži. V blízkosti jsou korály (doporučujeme boty do vody).

Tipy pro správnou volbu

v klidnější oblasti přímo u pláže | optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti) | optimální pro windsurfing

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.