Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Carribean World

Luxusní hotel Carribean World se nachází 40 km jižně od mezinárodního letištěv Hurghadě, v oblasti Soma Bay. Hotel leží na krásné písečné pláži u pobřeží Rudého moře. Luxusně vybavené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem. Možnost dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Carribean World, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Carribean World

Luxusní hotel Carribean World se nachází 40 km jižně od mezinárodního letištěv Hurghadě, v oblasti Soma Bay. Hotel leží na krásné písečné pláži u pobřeží Rudého moře.

Ubytování

Luxusně vybavené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem. Možnost dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě).

Vybavení

Hostům hotelu Carribean World je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezory v recepci, Wi-Fi v lobby, hlavní restaurace, italská restaurace, grill restaurace na pláži, barbecue, bar u bazénu i na pláži, kavárna, orientální koutek, tři bazény (jeden se skluzavkami), bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), fitness, tenis, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, plážový fotbal, šipky, multifunkční hřiště, dětský klub, masáže, sauna, vířivka, amfiteátr.

Doporučení

Luxusní hotel Carribean World je pro všechny, kteří hledají vysokou kvalitu ubytování i služeb v klidném a příjemném prostředí. Ve spojení s krásnou pláží a průzračným mořem hned u hotelu a pestrými možnostmi sportu i relaxace je tento hotel jistotou, která uspokojí i náročné klienty.

Pláž

Písečná pláž leží přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma, vodní sporty a potápění za poplatek.

Stravování

Dle CK, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu(snídaně, oběd, večeře), odpolední občerstvení, zmrzlinu pro děti, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00–24:00h. Uvedené časy jsou orientační.

Web

Hotel Carribean World

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.