Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK INEX

Stručný popis CK INEX

CK INEX je již 21 let na trhu cestovního ruchu v České republice. Nabízí autobusové i letecké zájezdy zájezdy do celého světa. Oblíbené jsou zájezdy do Řecka, Turecka, Egypta a na Kypr. Pro zimní sezónu připravuje širokou nabídku lyžařských zájezdů do známých evropských lyžařských středisek. Naopak celoroční nabídka exotických zájezdů zahrnuje destinace jako Baly, Mauritius, Seychelly a další. Svou nabídku se snaží každý rok doplnit o nové destinace, ostrovy nebo hotely.

Na Kypru CK INEX nabízí ubytování v letoviscích Agia Napa, Larnaka, LimassolProtaras. Z egyptských letovisek CK INEX nabízí Hurghadu, Makadi a Sahl Hasheesh.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK INEX

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK INEX zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Egypt v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Egypta, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK INEX.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK INEX jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost