Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Horizon Travel

Stručný popis CK HORIZON TRAVEL

Cestovní kancelář HORIZON TRAVEL Praha byla založena v roce 1998. Od počátku roku 1999 začali naším prostřednictvím cestovat do Tuniska první klienti. Nyní tedy vstupuje do 14. sezóny její existence. O rok dříve než pražský Horizon Travel byla tato kancelář otevřena i v Bratislavě.

Partnerskou cestovní kanceláří v Tunisku je T.T.B. - Tunisia Tourism Branch, která má vlastní vozový park s autobusy a mikrobusy, kterými jsou pro klienty zajištěny transfery na letiště, do hotelu nebo na různé výlety po Tunisku. Partnerskou cestovní kanceláří v Egyptě je A.H.N. Travel, která zajišťuje transfery a prodej výletů v Egyptě.

Ubytovací kapacity nabízí CK HORIZON TRAVEL v Tunisku v těchto letoviscích: Hammamet, Monastir, Sousse, Nabeul, Tunis a Port El Kantaoui. V Egyptě má v nabídce letovisko Hurghada.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK HORIZON TRAVEL

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK HORIZON TRAVEL zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Egypt v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Egypta, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK HORIZON TRAVEL.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK HORIZON TRAVEL jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost