Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Eso Travel

Stručný popis CK ESO TRAVEL

ESO travel je dnes největší česká cestovní kancelář specializující se na dálkové exotické destinace. Nabídka exotických zájezdů čítá již 126 zemí a nemá obdobu v celém středoevropském regionu. ESO travel vydává pro sezonu 2011/2012 celkem 9 katalogů, což představuje dohromady 1.840 stran atraktivního čtení. V současné době zaměstnává 45 zaměstnanců a dále několik desítek průvodců a delegátů, kteří patří mezi nejkvalitnější u nás. ESO travel má své oficiální zastoupení na Slovensku, v Thajsku, v USA a na Kubě.

Kvalita není hodnocena pouze zájmem klientů. Společnost ESO travel pravidelně získává ocenění profesionálů v cestovním ruchu TTG Awards. Konkrétně v letech 2001 – 2011 celkem čtrnáctkrát obdržela ocenění „Nejlepší touroperátor pro Asii a Ameriku.“ V letech 2005 - 2010 byla vyhodnocena v prestižní anketě „ Českých 100 nejlepších“.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK ESO TRAVEL

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK ESO TRAVEL zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Egypt v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Egypta, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK ESO TRAVEL.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK ESO TRAVEL jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost