Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Akvila Travel

Stručný popis CK AKVILA TRAVEL

Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL s.r.o. působí na trhu cestovního ruchu již od roku 1991, kdy zahájila svoji činnost pod jiným názvem. Od roku 1995 potom působí výhradně pod názvem Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL s.r.o.

Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL s.r.o. patřila k prvním cestovním kancelářím, které začaly využívat charterovou leteckou přepravu nejen s odletem z Prahy, ale i z moravských letišť v Brně a Ostravě. I díky tomu dnes patří mezi významnější cestovní kanceláře, které se specializují na letecké pobytové zájezdy zejména do Řecka, Turecka, Egypta (letoviska Hurghada a Makadi) a Bulharska. Svědčí o tom také vyznamenání a diplomy např. od letecké společnosti ČSA za nejvíce přepravených cestujících charterovou dopravou.

Základním motivem naší české cestovní kanceláře je maximální spokojenost klientů, kteří nám dávají svoji důvěru ve formě nákupu dovolené. Tomu se také podřizuje práce celého týmu pracovníků.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK AKVILA

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK AKVILA zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Egypt v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Egypta, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK AKVILA TRAVEL.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Akvila Travel jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost