Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Park Inn

Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex Park Inn s příjemnou atmosférou, který ­doporučujeme především pro rodiny s dětmi, je postaven v moderním egyptském stylu a nachází se v klidnější oblasti Nabq Bay, ve druhé linii cca 500 m od pláže (minibus zdarma). Součástí hotelu Park Inn je i velký moderní AQUAPARK s mnoha tobogány pro děti i dospělé a se 4 velkými bazény. Díky blízkosti korálového útesu je vhodný také pro vyznavače potápění.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Park Inn, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Park Inn

Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex Park Inn  s příjemnou atmosférou, který ­doporučujeme především pro rodiny s dětmi, je postaven v moderním egyptském stylu a nachází se v klidnější oblasti Nabq Bay, ve druhé linii cca 500 m od pláže (minibus zdarma). Do turistického centra Naama Bay jezdí denně hotelový autobus (za poplatek, asi 25 minut jízdy). Transfer z letiště trvá asi 15 minut jízdy.

Vybavení hotelu Park Inn

Hotel Park Inn tvoří vstupní hala s recepcí a lobby barem, rozlehlá zahrada, ve které jsou umístěny samostatně stojící dvou a třípatrové budovy s pokoji, 2 velké bazény (jeden v zimě vyhřívaný) s terasou a dětský bazén. Jsou zde dvě hotelové restaurace, tři bary u bazénů, bar na pláži, dětský klub a hřiště, internet a WI-FI (za poplatek), směnárna. Součástí hotelu Park Inn je i velký moderní AQUAPARK s mnoha tobogány pro děti i dospělé a se 4 velkými bazény (jeden v zimě vyhřívaný) s terasou, 2 bazény pro děti, 1 bazén s mořskými vlnami, říčka okolo bazénů a další vodní atrakce.

Pokoje

Pěkné moderně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny klimatizací, telefonem, fénem, TV-SAT, trezorem zdarma, minibarem a balkonem (pokoje v patře) nebo terasou (pokoje v přízemí) s výhledem na bazén, do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na moře (viz ceník), rodinné pokoje (vstupní pokoj s balkonem a jednou nebo dvěma oddělenými ložnicemi) a propojené pokoje.

Sport a zábava

V rámci all inclusive je posilovna, stolní tenis a plážový volejbal, za poplatek je billiard, tenisový kurt, SPA - sauna, masáže, jacuzzi. Hotel Park Inn pořádá animační programy pro děti i dospělé, je zde potápěčské centrum.

Stravování

dle CK, Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu, čaj.

Pláž

Klienti hotelu Park Inn využívají písčitou pláž hotelu Radisson Blu, která se nachází cca 500 metrů od hotelu, každých 30 minut jezdí zdarma hotelový minibus. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži. Podél břehu se táhne korálový útes (doporučujeme boty do vody), pak možnost koupání v otevřeném moři. Přístup je možný i z mola

Aktuální popis od CK

Egypt / Sharm El Sheikh / Nabq Bay. Oblíbený hotel s příjemnou atmosférou se nachází v oblasti Nabq Bay. Na písčitou pláž se dostanete krátkou procházkou,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.