Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lilly Land

Rozlehlý hotel Lillyland se rozprostírá na 18 hektarech plochy, budovy jsou rozprostřeny v krásné zahradě přímo u 600 m dlouhé vlastní pláže. Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a několika bungalovů umístěných v zahradě. Zvláště děti ocení miniaqapark se čtyřmi skluzavkami kam mají hotelový hosté vstup zdarma.Tento oblíbený hotelový resort Lillyland je výborným řešením pro všechny, kteří hledají vhodné ubytování na krásném místě a za přijatelnou cenu. Hotel Lillyland je výborným výchozím bodem za zábavou a nakupováním v jižní části letoviska Hurghada.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lilly Land, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Lillyland

Rozlehlý hotel Lillyland se rozprostírá na 18 hektarech plochy, budovy jsou rozprostřeny v krásné zahradě přímo u 600 m dlouhé vlastní pláže. Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a několika bungalovů umístěných v zahradě. Zvláště děti ocení miniaqapark se čtyřmi skluzavkami kam mají hotelový hosté vstup zdarma.Tento oblíbený hotelový resort Lillyland je výborným řešením pro všechny, kteří hledají vhodné ubytování na krásném místě a za přijatelnou cenu. Hotel Lillyland je výborným výchozím bodem za zábavou a nakupováním v jižní části letoviska.

Poloha hotelu Lilly Land

Rozlehlý hotelový komplex Lilly Land, skládající se z hlavní budovy a přilehlých bungalovů v zahradě, leží v jižní části letoviska Hurghada, cca 20 km jižně od centra a 15 km od letiště. Hotel LIlly Land leží přímo na pláži .

Ubytování

Vkusně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, minibarem a trezorem (zdarma). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení hotelu Lilly Land

Hotel Lilly Land má pro své hosty k dispozici prostornou vstupní halu s recepcí, Wi-Fi v recepci (za poplatek), hlavní restauraci, čtyři ? la carte restaurace, hlavní bar, lobby bar a bar u bazénu, tři bazény (jeden v zimě vyhřívaný, slunečníky a lehátka zdarma), dětský bazén, skluzavky, stolní tenis, tenis, masáže, šipky a dětský klub.

Stravování

dle CK, all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), lehké občerstvení formou snacku po celý den, kava, čaj, neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10.00 do 24.00 h.

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu Lilly Land. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Vstup do moře i z mola přes korály.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.