Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Helnan Marina

Hotelový komplex Helnan Marina s příjemnou ­atmosférou je umístěn přímo u pláže a přímo v centru střediska Naama Bay, na začátku hlavní třídy se spoustou obchůdků, kaváren a restaurací s typickou atmosférou místního koloritu, na kterou navazuje pěší plážová promenáda. Písčitá pláž s pozvolným vstupem je od hotelu oddělena pouze úzkou nefrekventovanou cestou; kterou přehrazuje můstek pro hotelové klienty. Hotel je ideálním místem pro klienty; kteří mají rádi noční život a procházky živým centrem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Helnan Marina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Helnan Marina

Hotelový komplex Helnan Marina s příjemnou ­atmosférou je umístěn přímo u pláže a přímo v centru střediska Naama Bay, na začátku hlavní třídy se spoustou obchůdků, kaváren a restaurací s typickou atmosférou místního koloritu, na kterou navazuje pěší plážová promenáda. Písčitá pláž s pozvolným vstupem je od hotelu oddělena pouze úzkou nefrekventovanou cestou; kterou přehrazuje můstek pro hotelové klienty. Hotel Helnan Marina je ideálním místem pro klienty; kteří mají rádi noční život a procházky živým centrem.

Vybavení hotelu Helnan Marina

Recepce, směnárna, bankomat, hlavní restaurace, kavárna, několik barů - na recepci, na terase a u bazénu, italská restaurace a la carte, obchod se suvenýry, úschovna zavazadel, dětské hřiště. Na terase v blízkosti hotelu Helnan Marina je bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén.

Vybavení pokojů

Pěkné moderně zařízené pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, trezorem, klimatizací, TV-SAT a minibarem. K dispozici jsou dva typy pokojů - superior pokoje  jsou menší a bez balkonu, s velkým oknem a se sprchou (lze pouze jedna přistýlka pro dítě); deluxe pokoje  jsou větší a mají balkon, vanu, sprchu, fén, s možností až dvou přistýlek pro děti (jsou dražší, viz ceník). Všechny pokoje mají výhled na mořskou stranu. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit propojené pokoje a suite.

Sport a zábava

Kulečník, animační programy, potápěčské centrum, možnost vodních sportů na pláži (šnorchlování).

Stravování

dle CK, Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi formou bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (kromě vína), kávu, čaj, snack v baru u bazénu mezi 10-22 hodinou.

Pláž

Hotel Helnan Marina se nachází v blízkosti písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma.


Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.