Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Festival Riviera Resort

Nově postavený hotel Festival Riviera Resort se nachází 20 km severně od mezinárodního letiště v Hurghadě, 15 km od centra a 10 km od letoviska El Gouna, přímo na pláži. Komfortně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fon), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny telefonen, TV/SAT, minibarem a trezorem. Možnost dvou přistýlek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Festival Riviera Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Festival Riviera Resort

Nově postavený hotel Festival Riviera Resort se nachází 20 km severně od mezinárodního letiště v Hurghadě, 15 km od centra a 10 km od letoviska El Gouna, přímo na pláži.

Vybavení

Hotel Festival Riviera Resort má pro své hosty k dispozici vstupní halu s recepcí, lobby bar, Wi-Fi v lobby baru (za poplatek), hlavní restauraci, asijskou restauraci a la carte, bar u bazénu i na pláži, snack bar, diskotéku, čtyři bazény (jeden se slanou vodou), dětský bazén, dětský klub, fitness, vířivku, saunu, masáže, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, billiard, animační programy.

Ubytování

Komfortně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fon), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny telefonen, TV/SAT, minibarem a trezorem. Možnost dvou přistýlek.

Doporučení

Hotel Festival Riviera Resort přímo u krásné pláže je velmi oblíbený u rodin s dětmi. Díky vysokému standardu služeb a krásným prostředím je však výbornou volbou každého cestovatele.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Stravování

Dle CK, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře),odpolední občerstvení (káva, čaj, zákusky), pozdní večeře alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11:00-24:00).

Web:

Hotel Festival Riviera Resort

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.