Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hurghada

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hurghada, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Hurghada

Hurghada – už samotné jméno zní libě v uších všech milovníků slunce, pláží a luxusu, zkrátka dokonalé letní dovolené, kterou si lze navíc vychutnat v kteroukoliv roční dobu. Hurgada je největší rekreační oblast a letovisko v Egyptě a může se pochlubit vším komfortem, jaký si lze jen představit, díky němuž si, mimo jiné, vybudovala svůj celosvětový věhlas. Vedle vychutnávání všech slastí života v tomto ráji na zemi se nabízí řada sportovních aktivit – od potápění přes vodní i suchozemské sporty až po poznávání historických památek starého Egypta a zdejší čarokrásné přírody, obzvláště pak podmořského světa, který láká dobrodružné povahy a fotografy. Na odvážné čekají neporušené korálové útesy a zahrady, široké spektrum nejrůznějších vodních živočichů, hejna pestrobarevných ryb a bizarní flora.

Pláže

Většina hotelů má svůj vlastní úsek pláže, který je vyhrazen jejich hostům. Povrch je však vždy pokryt jemným pískem a ve většině případů je zajištěn veškerý servis. Pokud zatoužíte po špetce klidu daleko od davů rekreantů, vydejte se na blízké ostrovy. Je jich tu spoustu a na některém z nich jistě naleznete odlehlou plážičku, kde můžete relaxovat, aniž byste byli čímkoli nebo kýmkoli rušeni.

Hurghada  - turistická vybavenost

Hurgada je výborně připravena na všechny sorty dovolenkářů. Díky konkurenčnímu boji jsou ceny za ubytování v hotelích a přidružené služby tlačeny dolů, z čehož samozřejmě nejvíce těží právě rekreanti, kteří si tak mohou užívat mnoho muziky za relativně málo peněz. V celé oblasti funguje více jak 150 hotelů, a tak si vybere skutečně každý. Výjimkou nejsou čtyř- a pětihvězdičkové komplexy, v kterých lze využívat všech zařízení, například bazénů, sauny, posilovny a dalších.

Letovisko Hurgada je velmi živé a plné zábavy. Nejvíce ožívá v nočních hodinách, kdy se lidé scházejí v barech, restauracích, v hotelích a nebo přímo na pláží. Tam se pořádají party naplněné romantikou, letní atmosférou a spoustou hudby a tance až do ranních hodin. Kdo dává přednost klidnějšímu typu relaxace, nechť zavítá do některé z restaurací nebo barů a posedí s přáteli, partnerem či partnerkou nebo rodinou.

Výlety

Egypt je studnicí poznání, a tak jsou výlety velmi populární turistickou zábavou. V bezprostředním okolí se nachází několik zajímavostí, například hora Anfish, která vám poskytne úchvatný výhled do celého kraje. Zastavit se můžete v Muzeu mořské biologie a akváriu a dozvědět se něco o životě zdejší podmořské fauny a flory. Na delší výlet pak vydají památky typu chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel. Poměrně dosti vzdálená místa, která však rozhodně stojí za vidění, jsou slavné pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira. Bez zajímavosti nejsou ani pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů, kde se dochovaly pozůstatky důlní činnosti. Věřící a všichni příznivci historie budou nadšeni dvěma kláštery, které patří k nejstarším na světě – sv. Antonína a sv. Pavla.

Tipy na hotel v letovisku Hurghada

Dana Beach od 17 390 Kč se všemi poplatky

Rozlehlý areál luxusního hotelu Dana Beach skládající se z nízkých budov je situován v jižní části Hurghady na dlouhé písčité pláži. Vzdušnému komplexu vévodí členitý bazén přecházející do říčky, kterou je možno loďkou; nebo vodním šlapadlem dojet na pláž. Hotel Dana Beach nabízí velmi bohatý program all inclusive podávaný ve třech restauracích, na pláži, v několika barech a v kavárně. Je vhodný i pro rodiny s dětmi; které ocení vybavenost dětských koutků a hřiště. Pro aktivní způsob dovolené jsou k dispozici tenisové kurty s betonovým povrchem, minigolf a petangová hřiště. Svými vynikajícími službami je hotel vhodný i pro velmi náročné klienty.

1.

Titanic Palace & Aquapark od 14 690 Kč se všemi poplatky

Hotel Titanic Palace & Aquapark s poklidnou prázdninovou atmosférou leží u dlouhé pláže s jemným pískem. Z důvodu korálového podloží je pro vstup do moře k dispozici molo (doporučujeme obuv do vody). Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou na pláži zdarma. Hotel je dobrým výchozím bodem pro nákupy či noční život. Do centra Hurghady je to cca 17 km a na letiště cca 12 km. 

2.

Hotel Sindbad Club Aquapark & Resort od 13 690 Kč se všemi poplatky

Hotel Sindbad Club Aquapark & Resort s živou atmosférou se nachází v oblasti plné nákupních možností, restaurací a barů. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 5 km.

3.

Alf Leila Wa Leila od 14 390 Kč se všemi poplatky

Hotel Alf Leila Wa Leila leží 700 m od pláže, 12 km od letiště Hurghada a 15 km od centra Hurghady. Nově zrekonstruovaný hotel známé společnosti Pickalbatros vás okouzlí svou atmosférou a krásnou orientální architekturou jako z Tisíce a jedné noci. Vhodný pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

4.

Panorama Hurghada od 11 690 Kč se všemi poplatky

Egypt - Hurghada - sever. Resort Panorama Hurghada se nalézá v severní části města Hurghada; asi 10 km severně od centra města; kam se dá dopravit pravidelnou autobusovou dopravou. Hotel poskytuje ubytování v prostorných pokojích s balkonem; soukromou písčitou pláž s průzračnou vodou; několik bazénů a velkou nabídku wellness služeb.

5.

Serenity Makady Beach od 14 990 Kč se všemi poplatky

Egypt - Hurghada- Makadi Bay. Hotel Serenity se rozprostírá v zálivu Makadi Bay v krásné zahradě a je postavený v marockém stylu. Hotel nabízí ubytování v pěti křídlech komplexu a to v budovách o 2-3 podlažích. Hotel je vhodnou volbou pro milovníky golfu; neboť se nachází v blízkosti golfového hřiště Madinat Makadi. Moře u hotelu je nabízí pestrý podmořský život; což ocení především ti co rádi šnorchlují. Hotel doporučujeme rodinám s dětmi. Hotelový shuttle bus vás za poplatek doveze do centra Hurghady.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---