Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Three Corners Ocean View

Hotel Three Corners Ocean View se nachází v letovisku Sahl Hasheesh přímo u písčité pláže cca 22 km od letiště v Hurghadě a asi 25 km od centra Hurghady. Hotel Three Corners Ocean View se nachází v nejnovějším a nejluxusnějším letovisku Egypta s výborným standardem služeb, jehož personál se vám postará o nezapomenutelné zážitky z dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Three Corners Ocean View, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Three Corners Ocean View

Hotel Three Corners Ocean View se nachází v letovisku Sahl Hasheesh přímo u písčité pláže cca 22 km od letiště v Hurghadě a asi 25 km od centra Hurghady. Hotel Three Corners Ocean View se nachází v nejnovějším a nejluxusnějším letovisku Egypta s výborným standardem služeb, jehož personál se vám postará o nezapomenutelné zážitky z dovolené.

Vybavení hotelu Three Corners Ocean View

vstupní hala s recepcí, několik restaurací (hlavní, italská, čínská, s mořskými plody, japonská), 4 bary, bazén, bazén s mořskou vodou, 2 malé bazény, vnitřní bazén, bazén v 5. poschodí, SPA (sauna, parní lázeň, jacuzzi), posilovna, masáže, plážový volejbal a fotbal, 2x týdně zdarma transfer a vstup na diskotéku v Hurghadě.

Ubytování

pokoje různých kategorií jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, trezorem, minibarem, koupelnou s WC, internetovým připojením, WiFi připojením, setem na přípravu kávy a čaje, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady či částečným výhledem na moře. Přímý výhled na moře mají pouze pokoje typu jacuzzi suite a premier suite.

Stravování

dle CK, All inclusive: plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne, místní alkoholické nealkoholické nápoje 24 hodin denně, 1x týdně večeře v à la carte restauraci dle výběru (italská, čínská, s mořskými plody), vybrané mezinárodní alkoholické nápoje, posilovna, plážové sporty.

Služby za poplatek

SPA (sauna, parní lázeň, jacuzzi), masáže, kadeřník.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.