Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Minamark Beach Resort

Hotel Minamark Beach skládající se z hlavní budovy a bungalovů leží v zahradě přímo u malé písečné pláže v centru Hurghady (v části Sakalla); 8 km od letiště. V blízkosti hotelu je velké množství obchodů a restaurací. Malá písčitá pláž s pozvolným vstupem je přímo u hotelu. Tento příjemný hotel doporučujeme všem klientům i rodinám s dětmi a mladým lidem toužícím po noční zábavě v centru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Minamark Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Minamark Beach

Hotel Minamark Beach skládající se z hlavní budovy a bungalovů leží v zahradě přímo u malé písečné pláže v centru Hurghady (v části Sakalla); 8 km od letiště. V blízkosti hotelu je velké množství obchodů a restaurací. Malá písčitá pláž s pozvolným vstupem je přímo u hotelu. Tento příjemný hotel doporučujeme všem klientům i rodinám s dětmi a mladým lidem toužícím po noční zábavě v centru.

Vybavení hotelu Minamark Beach

V hotelu Minamark beach je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace "á la carte", lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna, pizzerie, obchody se suvenýry, konferenční místnost, internet za poplatek. Venkovní bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Vybavení pokoje

Účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s klimatizací, koupelna, WC, TV/SAT., lednička, telefon, většina pokojů má balkon. - možnost jedné či dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis

Hotel Minamark Beach se nachází přímo u malé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Bar na pláži. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport & Fitness

Vodní a plážové sporty, billiard, tolní tenis, volejbal. Masáže, sauna, vířivka. Hotel Minamark Beach Resort pro své hosty pořádá různé animační a večerní programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma plážový volejbal a fotbal. Za poplatek je kulečník, sauna, masáže nebo si můžete zacvičit ve fitness. Na pláži nabídka vodních sportů a potápění za poplatek.

Stravování

dle CK, All inclusive: - snídaně, obědy a večeře formou bufetu (snídaně 07:00 - 10:00, obědy 13:00 - 15:00, večeře 19:00 - 21:30, pozdní večeře 22:00 - 24:00) - neomezená konzumace nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby v barech 10:00 - 22:00 - odpolední snacky - odpolední káva (káva, čaj a zákusky) 16:00 - 17:00 - zmrzlina pro děti 12:00 - 15:00 v baru na pláži - jednou za pobyt večeře v italské restauraci "á la carte" - nutná rezervace předem - animační a sportovní aktivity

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Aktuální popis od CK

Poloha- Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary v těsné blízkosti hotelu - Letiště Hurghada cca 7 km Pláž- Písčitá pláž u hotelu - Cesta vede pouze...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.