Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jasmine Village

Rozsáhlý hotelový komplex navzájem propojených hotelů Jasmine Village, Ali Baba Palace a Aladdin Beach Resort se nachází přímo u písečné pláže v nádherné zahradě. Komplex Jasmine Village se skládá z hlavní budovy a postranních jednopatrových budov. Díky své bohaté nabídce zábavních a sportovních aktivit je vhodný pro všechny věkové kategorie, především pak pro rodiny s dětmi a milovníky aktivní dovolené. Klienti mohou využívat služby all inclusive i pláže těchto všech tří hotelů. Nedaleko komplexu se nachází Aquapark Titanic. Hotel Jasmine Village se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže, asi 15 km od nové Hurghady a 10 km od letiště v Hurghadě. Jasmine Village je velmi příjemný hotel střední kategorie s krásnou písčito-oblázkovou pláží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Jasmine Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Jasmine Village

Hotel Jasmine Village se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže, asi 15 km od nové Hurghady a 10 km od letiště v Hurghadě. Nákupní možnosti jsou vzdáleny asi 2 km.

Popis hotelu Jasmine Village

Rozsáhlý hotelový komplex navzájem propojených hotelů Jasmine Village, Ali Baba Palace a Aladdin Beach Resort se nachází přímo u písečné pláže v nádherné zahradě. Komplex Jasmine Village se skládá z hlavní budovy a postranních jednopatrových budov. Díky své bohaté nabídce zábavních a sportovních aktivit je vhodný pro všechny věkové kategorie, především pak pro rodiny s dětmi a milovníky aktivní dovolené. Klienti mohou využívat služby all inclusive i pláže těchto všech tří hotelů. Nedaleko komplexu se nachází Aquapark Titanic. Jasmine Village je velmi příjemný hotel střední kategorie s krásnou písčito-oblázkovou pláží.

Vybavení hotelu Jasmine Village

Součástí hotelu Jasmine Village je vstupní hala s recepcí, 3 restaurace (hlavní, italská, orientální), 3 bary, orientální kavárna, bazén a dětský bazén (oba v zimě vyhřívané), 2 tenisové kurty, stolní tenis, volejbal, šipky, minigolf, posilovna, lehátka, ručníky a slunečníky na pláži a u bazénu zdarma. Možnost využívat areál hotelu Aladdin Beach a Ali Baba Palace.

Ubytování

2lůžkové pokoje s 1 přistýlkou jsou umístěné v zahradních bungalovech a jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, trezorem, balkonen nebo terasou.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (4-12 let), minidisko.

Strava

dle CK, All inclusive, plná penze formou bufetu, možnost večeří v orientální restauraci, lehké občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 23.00 hod. 2x týdně zdarma vstup do aquaparku hotelu Titanic Beach.

Služby za poplatek (dle CK)

orientální kavárna, internet, potápění, bowling a bruslení v hotelu Alibaba, sauna, masáže, jacuzzi, kadeřník.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.