Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

AMC Azur Grand Resort

Luxusní, nově otevřený a rozlehlý hotelový komplex AMC Azur Grand Resort s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, je postavený v moderním stylu a nachází se v klidnější oblasti a přímo u pláže. Od centra Hurghady je vzdálen cca 11 km (hotelový autobus za poplatek), od střediska El Gouna cca 22 km. Hotel AMC Azur Grand Resort je vhodný pro rodiny s dětmi, uspokojí i náročnější klienty a také milovníky šnorchlování a potápění.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili AMC Azur Grand Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu AMC Azur Grand Resort

Luxusní, nově otevřený a rozlehlý hotelový komplex AMC Azur Grand Resort s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, je postavený v moderním stylu a nachází se v klidnější oblasti a přímo u pláže. Od centra Hurghady je vzdálen cca 11 km (hotelový autobus za poplatek), od střediska El Gouna cca 22 km. Hotel AMC Azur Grand Resort je vhodný pro rodiny s dětmi, uspokojí i náročnější klienty a také milovníky šnorchlování a potápění.

Vybavení hotelu AMC Azur Grand Resort

Hotelový komplex AMC Azur Grand Resort tvoří hlavní budova s prostornou vstupní halou s recepcí a lobby barem, a dvě postranní pětipatrová křídla budov s pokoji. Uprostřed areálu se nachází velký bazén (v zimě vyhřívaný) s terasou na slunění a dětský bazén. Je zde hlavní restaurace, italská restaurace (součástí all inclusive), restaurace a la carte, bar v recepci, u bazénu a na pláži, obchody se suvenýry, internet a WI-FI (za poplatek), miniclub a dětské hřiště, kadeřnictví, lékařská služba, konferenční sál.

Pokoje

Pěkné prostorné dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, varnou konvicí, fénem, minibarem, trezorem zdarma a balkonem nebo terasou s výhledem na moře, na bazén, do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit propojené pokoje, rodinné pokoje a suite.

Sport a zábava

V rámci all inclusive je většina sportovních a vodních aktivit, mj. aerobic, volejbal, posilovna, stolní tenis, billiard a nemotorizované vodní sporty. Za poplatek je sauna, jacuzzi, masáže, potápění a motorizované vodní sporty. Hotel AMC Azur Grand Resort pořádá animační programy pro děti i dospělé, diskotéka. Je zde centrum vodních sportů (windsurfing, šnorchlování) a potápěčské centrum.

Stravování

dle CK, Kvalitní program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu, zmrzlinu pro děti.

Pláž

Přímo u hotelu AMC Azur Grand Resort je pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. Písčité dno a mělké moře se táhne až ke korálovému útesu, asi 500 m od břehu, za nímž začíná otevřené moře. Vstup do moře a koupání je možné i z dlouhého mola. Oblast je vhodná i pro potápění a šnorchlování.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.