Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aladdin Beach Resort

Hotel Aladdin Beach REsort leží asi 150 metrů od pláže, 8 km od letiště Hurghada, 15 km od nového centra Hurghada - Sakkala.  Rozsáhlý hotelový komplex navzájem propojených hotelů Aladdin Beach Resort, Ali Baba a Jasmine village, se nachází přímo u písečné pláže v nádherné haradě. Díky své bohaté nabídce zábavních a sportovních aktivit je vhodný pro všechny věkové kategorie, především pak pro rodiny s dětmi a milovníky aktivní dovolené. Klienti mohou volně využívat služby all inclusive i pláže těchto všech tří hotelů. Děti jistě ocení bohaté animační aktivity, možnost návštěvy minizoo a blízkého aquaparku Titanic.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aladdin Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha a popis hotelu Aladdin Beach Resort

Hotel Aladdin Beach REsort leží asi 150 metrů od pláže, 8 km od letiště Hurghada, 15 km od nového centra Hurghada - Sakkala. Nákupní možnosti jsou vzdáleny asi 2 km. Rozsáhlý hotelový komplex navzájem propojených hotelů Aladdin Beach Resort, Ali Baba a Jasmine village, se nachází přímo u písečné pláže v nádherné zahradě. Díky své bohaté nabídce zábavních a sportovních aktivit je vhodný pro všechny věkové kategorie, především pak pro rodiny s dětmi a milovníky aktivní dovolené. Klienti mohou volně využívat služby all inclusive i pláže těchto všech tří hotelů. Děti jistě ocení bohaté animační aktivity, možnost návštěvy minizoo a blízkého aquaparku Titanic.

Vybavení Hotelu Aladdin Beach Resort

Hlavní budova hotelu se vstupní halou, recepcí, trezory a směnárnou, lobby bar, restaurace, nákupní pasáž, salón krásy, lékař, bar u bazénu, bar na láži. 2 venkovní bazény, terasa na opalování s lehátky a slunečníky zdarma. Lehátka, podložky, slunečníky a osušky na plážit i u bazénů zdarma.

Vybavení pokoje

Standardně zařízení pokoje s klimatizací, koupelna, WC, TV/SAT., minilednička (obsah kromě vody za poplatek), připojení na internet (za poplatek), balkon nebo terasa. - možnost jedné či dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis

Hotel Aladdin Beach Resort se nachází přímo u písečno/kamenité pláže s pozvolným vstupem do moře. O kousek dál, u hotelu Jasmine Village jsou velmi dobré pormínky pro šnorchlování u korálového útesu.

Sport & Fitness

Vodní a plážové sporty, stolní tenis, tenisové kurty (možnost osvětlení za poplatek), volejbal, plážový volejbal, minigolf, billiard. Nedaleký aquapark Titanic.

Stravování

dle CK, All Inclusive: snídaně, obědy a večeře (snídaně 06:00-10:00, pozdní snídaně 10:30-11:30 v lobby baru, obědy 12:30-14:30, večeře 18:00-22:00) - během celého dne jsou střídavě otevřeny bary a restaurace - alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby - občerstvení během dne - animační programy a sportovní aktivity během celého dne

Pro děti

Dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, dětský koutek v restauraci, minizoo v hotelu Jasmine.

Aktuální popis od CK

DoporučeníOblíbený hotelový komplex s pěknou zahradou nedaleko centra Hurghady, vhodný pro všechny věkové kategorie především pro rodiny s dětmi. ObsazeníXX...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Egypt / Hurghada / Hurghada - jih. Aladin Beach Resort se rozkládá na ploše 134400m2 nedaleko centra Hurghady. V blízkosti všeho, co město nabízí, od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.