Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK World Travel

Stručný popis CK World Travel

Cestovní kancelář World Travel a.s. vznikla v roce 1997 a to na základě spojení programů dvou již existujících cestovních kanceláří, a sice Holiday Travel s.r.o. a Marco Club v.o.s. Po přijetí zákona 159/99 Sb. o některých službách v cestovním ruchu připadla firmě World Travel a.s. role touroperátora a původním kancelářím role agentur. Od počátečního obratu cca 60 milonů Kč se firma propracovala až k současnému, dvojnásobnému obratu.

K původním programům postaveným hlavně na letních zájezdech do Itálie a Chorvatska a zimních do Francie postupně přibylo široké spektrum dalších pobytových míst. A to jak v létě, kde dnes je hlavní váha na leteckých zájezdech do Řecka, Španělska, Turecka (letoíviska Alanya, Belek, Kemer a Side) a Egypta a na Kypr a autobusových do Itálie a Chorvatska, tak i v zimě, kde se Francii staly rovnocennými soupeři zájezdy do Itálie a Rakouska a jako pověstná třešnička na cestovatelském dortu naleznete Švýcarsko

Kromě výše uvedených zájezdů připravuje World travel a.s. i specializovanější nabídky jako jsou např. potápěčské zájezdy (realizovali jsme zájezdy např. do Mexika, Ománu, Vietnamu, na Madagaskar, apod.), každoročně připravuje i širokou nabídku fitness kurzů a další nabídky aktivní či zážitkové dovolené. Firmám nabízíme komplexní služby při zajištění služebních cest, dovolené pro jejich zaměstnance, apod.

¨

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK World Travel

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Marine World Travel zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Egypt v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Egypta, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK World Travel.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK World Travel jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost