Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK SHENKO´S

Stručný popis CK SHENKO´S

Cestovní kancelář SHENKO´S vznikla v prosinci roku 2000 jako společnost s ručením omezením. V roce 2001 pracovala jako cestovní agentura. V roce 2002 získala koncesní listinu cestovní kanceláře a zahájila prodej vlastních zájezdů. První destinací byl Egypt, na který se specializuje po celou dobu své podnikatelské činnosti. CK Shenko´s stále jezdí do letovisek Hurghada a Sharm El Sheikh. V roce 2006 zařadila do své nabídky dva nejznámější řecké ostrovy Krétu a Rhodos. Díky velké oblíbenosti těchto prázdninových destinací se staly stabilní součástí nabídky. V roce 2007 přidala na seznam destinací Bulharsko, o rok později Turecko a v roce 2009 zařadila do své nabídky další velmi oblíbené destinace jako jsou Spojené Arabské Emiráty, Jižní Itálie a Sicílie, Mallorca. CK SHENKO´S nabízí letecké pobytové zájezdy, ale mimo to v nabídce najdete i poznávací, potápěčské, golfové a tématické zájezdy.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK SHENKO´S

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK SHENKO´S zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Egypt v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Egypta, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK SHENKO´S.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK SHENKO´S jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost