Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Three Corners Triton Empire Hotel

Hotelový komplex Three Corners Triton Empire se nachází přímo v centru Hurghady - Dahar. Komplex je vhodný pro klienty, kterým vyhovuje jednodušší ubytování v dosahu městského centra. Hotel leží 8 km od letiště v Hurghadě, v centru Hurghady - Dahar, cca 15 min. pěšky od nového centra - Sakkaly.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Three Corners Triton Empire Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Three Corners Triton Empire

Hotelový komplex Three Corners Triton Empire se nachází přímo v centru Hurghady - Dahar. Komplex je vhodný pro klienty, kterým vyhovuje jednodušší ubytování v dosahu městského centra. Hotel leží  8 km od letiště v Hurghadě, v centru Hurghady - Dahar, cca 15 min. pěšky od nového centra - Sakkaly.

Vybavení hotelu Three Corners Triton Empire

Hlavní restaurace, italská restaurace, belgická restaurace, kavárna, bar, bar u bazénu, diskotéka, obchůdky, konferenční místnost, masáže, 2 bazény, z nichž jeden je v přízemí a druhý v prvním patře hotelu, dětský bazén, dětské hřiště, stolní tenis, billiard a vodní sporty na pláži.

Vybavení pokoje

Příjemně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, SAT/TV, telefonem, minibarem a balkonem.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž leží u vedlejšího hotelu Three Corners Triton Empire Beach. Slunečníky a lehátka jsou zdarma.

Stravování

dle CK, Polopenze nebo all inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.