Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Shams Alam Beach Resort

Shams Alam Beach Resort se nachází na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře, v oblasti Marsa Alam, 50 km od jeho centra. Hotel pořádá pro své hosty animační programy, diskotéku, v nabídce naleznete i sportovní aktivity, jako je volejbal, stolní tenis, fitness a dále jsou zde i obchůdky, bary a restaurace. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, nejen pro příznivce potápění a šnorchlování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Shams Alam Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Shams Alam Beach Resort

přímo u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost od letiště v Marsa Alam je asi 115 km a centrum Marsa Alam je vzdáleno cca 50 km.

Vybavení Shams Alam Beach Resortu

vstupní hala s recepcí, několik restaurací (hlavní bufetová, à la carte), bazén, dětský bazén, obchůdky a bary, beduínský stan, lehátka, ručníky a slunečníky na pláži i u bazénu zdarma. Plážový volejbal, stolní tenis, fitness, animační programy, diskotéka.

Ubytování

celkově 160 moderně zařízených pokojů je vybaveno klimatizací, koupelnou s vlastním soc. zařízením, SAT/TV, telefonem, minibarem, trezorem (zdarma), balkonem či terasou.

Doporučení

Hotel Shams Alam Beach Resort umístěný v klidném prostředí národního parku Wadi Gemal je vhodný nejen pro příznivce potápění a šnorchlování ale také pro klienty, kteří ocení kvalitní servis a služby all inclusive.

Stravování

Dle CK, all inclusive:

Snídaně bufetové

Obědy bufetové

Večeře bufetové

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště.

Služby za poplatek

masáže, sauna, potápěčské centrum, vodní sporty, biliár, internetový koutek.

Aktuální popis od CK

Poloha- Klidné místo - Nákupní možnosti, restaurace a bary v areálu hotelu - Letiště Marsa Alam cca 120 km Pláž- Písčitá pláž přímo u hotelu - Pozvolný vstup...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.