Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Poznávací zájezd Sobek

Poznávací zájezd Sobek s plnou penzí.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Poznávací zájezd Sobek, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Program poznávacího zájezdu Sobek:

SOBOTA:

Přílet do Marsa Alam, ubytování v hotelu.

NEDĚLE:

Volný den v Marsa Alam.

PONDĚLÍ:

Brzká snídaně a transfer do Asuanu. Nalodění a plavba po Nilu a jezeru Nasser, oběd a volný čas, večeře a nocleh na lodi.

ÚTERÝ:

Po snídani návštěva chrámu Kalabsha, Beoit El Wali, Kiosk Kertassi, oběd na lodi a plavba do Wad El Seboua, večeře a nocleh na lodi.

STŘEDA:

Snídaně, dopolední návštěva chrámu Vadi El Seboua, Dakka, Mahrakka, návrat na loď, oběd, plavba do Amady, odpoledne návštěva chrámu v Amadě, Derr, Tomb Penout. Večeře a nocleh na lodi.

ČTVRTEK:

Snídaně a plavba do Kasr Ibrim, návštěva chrámu, oběd na lodi a plavba do Abu Simbel, fakultativně možnost návštěvy představení Sound & Light Show v Abu Simbel, večeře a nocleh na lodi.

PÁTEK:

Snídaně, transfer do Asuanu, v průběhu transferu oběd, ubytování na lodi, večeře a nocleh.

SOBOTA:

Snídaně, volný den v Asuanu, fakultativně možnost návštěvy chrámu Philae, Asuánské přehrady a Obelisku. Ubytovaní, večeře a nocleh v hotelu.

NEDĚLE:

Snídaně, volný den v Asuanu, fakultativně návštěva ostrova Elephantine a místní botanické zahrady, kterou vytvořil Lord Kichner. Večeře a nocleh v hotelu.

PONDĚLÍ:

Po snídani odjezd z hotelu, transfer na loď, volné dopoledne na lodi, oběd a plavba do Kom Ombo. Fakultativně návštěva místního chrámu. Plavba do Edfu, večeře a nocleh na lodi.

ÚTERÝ:

Po snídani, fakultativně možnost návštěvy chrámu v Edfu, oběd na lodi a plavba do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

STŘEDA:

Snídaně, fakultativně možnost prohlídky Údolí králů, chrám bohyně Hatshepsut, Memnonovy kolosy. Oběd na lodi. Fakultativně návštěva chrámů v Karnaku a Luxoru, večeře a nocleh na lodi.

ČTVRTEK:

Po snídani transfer do Marsa Alam (v průběhu oběd), ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

PÁTEK:

Volný den v Marsa Alam.

SOBOTA:

Transfer z hotelu na letiště v Marsa Alam a odlet do Prahy.

V CENĚ POZNÁVACÍHO ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

- letenka tam a zpět

- transfer z/na letiště

- transfer v průběhu programu

- 4 noci ve 4* hotelu v Marsa Alam s all inclusive

- 4 noci na 5* lodi s plnou penzí na jezeře Nasser

- 3 noci ve 4* hotelu v Asuanu s polopenzí

- 3 noci na 5* lodi s plnou penzí po Nilu z Asuánu do Luxoru

- oběd v autobuse při cestě z Abu Simbel do Asuanu a z Luxoru do Marsa Alam

- balíček vstupů v průběhu plaveb (kromě Sound & Light Show v Abu Simbel, návštěvy v Asuánu a návštěv v průběhu plavby z Asuánu do Luxoru)

V CENĚ POZNÁVACÍHO ZÁJEZDU NENÍ ZAHRNUTO:

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do klášterů a jiných pamětihodností, obědy během programu v Káhiře, lze zakoupit při objednávání zájezdu v České republice, v případě zakoupení na místě, platba dle platných měn.

Fakultativní Sound & Light Show v Abu Simbel, návštěva chrámu Philae, Asuánské přehrady a Obelisku, návštěva ostrova Elephantine a místní botanické zahrady, fakultativní návštěva chrámu města Kom Ombo, návštěva chrámu Horus v Edfu, návštěva západního břehu: Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, Memnónovy kolosy, návštěva chrámů v Karnaku a Luxoru.

Základní cena neobsahuje cestovní pojištění a vízum.

Změna programu vyhrazena.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.