Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Laguna Vista Beach Resort

Rozlehlý luxusní hotelový komplex Laguna Vista Beach Resort je umístěn u dlouhé písčité pláže v oblasti Nabq Bay mimo centrum. Centrum Naama Bay je odsud asi 30 minut jízdy. Tento hotel patří k nejlepším na Sinaji a uspokojí i náročné klienty. Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo za hranicí hotelového areálu. Písčité dno a mělké moře se táhne až k hraně korálového útesu, asi 800 m od břehu, za nímž začíná otevřené moře. Díky blízkosti korálovéhno útesu je tento hotel optimální volbou pro milovníky potápění a šnorchlování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Laguna Vista Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha a popis  hotelu Laguna Vista Beach Resort

Rozlehlý luxusní hotelový komplex je umístěn u dlouhé písčité pláže v oblasti  Nabq Bay mimo centrum. Centrum Naama Bay je odsud asi 30 minut jízdy. Tento hotel patří k nejlepším na Sinaji a uspokojí i náročné klienty. Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo za hranicí hotelového areálu. Písčité dno a mělké moře se táhne až k hraně korálového útesu, asi 800 m od břehu, za nímž začíná otevřené moře. Díky blízkosti korálovéhno útesu je tento hotel optimální volbou pro milovníky potápění a šnorchlování.

Vybavení hotelu Laguna Vista Beach Resort

Komplex bazénů a zahrad, v nichž jsou vkusně umístěny ­samostatné přízemní bungalovy a jedno­poschoďové pavilony s pokoji. Na vyvýšeném pahorku v čele areálu leží klasická hotelová budova s hlavními službami a klasickými pokoji. Na monumentální vstupní halu vybudovanou ve stylu egyptských chrámů navazuje komplex restaurací, barů a obchodů. Na tento blok navazuje zahrada se 14 bazény a vodním kanálem. Kvalitní krytý bazén v samostatném pavilonu se saunou a fitness centrem. Průčelí hlavního bazénu dominuje vodopád, za nímž se skrývá jeden z barů. Další bary u bazénu a na pláži, dětský bazén. Lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu a na pláži jsou zdarma.

Některé bazény jsou přímo součástí přízemních hotelových pokojů  a jsou určeny výhradně pro hosty těchto pokojů, vstup je po žebříku přímo z balkonu pokoje.

Pokoje

Pokoje jsou moderně zařízené s příslušenstvím, klimatizací, TV-SAT, fén, telefon, trezor zdarma, minibar a balkon nebo terasa. Hotel disponuje několika typy pokojů, které jsou cenově odlišeny: standardní pokoje  - klasické ubytování v hlavní budově; standardní vilky , které jsou umístěny po celém areálu, jde o přízemní bungalovy s francouzskou terasou; vilky typu duplex - jednopatrové bungalovy s pokoji v přízemí a v prvním patře (pouze na vyžádání); superior pokoje  - ubytování v přízemí dvoupatrové vilky, kdy klienti mohou přímo z terasy vstoupit do privátního bazénu, který je společný pro dva pokoje v přízemí vedle sebe. Dále je zde několik apartmánů různých typů - junior suite, rodinné pokoje až po královská a prezidentská apartmá s vlastními bazény (na vyžádání za příplatek).

Sport a zábava

Stolní tenis, billiard, jacuzzi a fitness zdarma; za poplatek sauna, masáže, 4 tenisové kurty, squash. Animační programy, diskotéka a potápěčské centrum.

Stravování

Dle CK, Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi formou bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, čaj, snack, zmrzlinu pro děti.

Pláž

Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo za hranicí hotelového areálu. Písčité dno a mělké moře se táhne až k hraně korálového útesu, asi 800 m od břehu, za nímž začíná otevřené moře.

Aktuální popis od CK

Poloha- Centrum Naama Bay cca 20 km - SOHO Square cca 11 km - Letiště Sharm El Sheikh cca 12 km Pláž- Písčitá pláž přímo u hotelu - Velmi pozvolný vstup do...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.